Tanie loty do Budapesztu z Niemiec

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Niemcy Budapeszt warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Budapesztu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Niemiec do Budapesztu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Budapesztu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Niemcy Węgry nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Budapeszt. Podane ceny są orientacyjne.
 
Budapeszt – malownicze miasto nad Dunajem, to jedna z najpiękniejszych stolic współczesnej Europy, rozdzielona rzeką na dwie części – Budę i Peszt. W każdej znajdziesz na pewno niezwykłe atrakcje.
 
Udając się do Budy, zwiedzisz ogromny Zamek Królewski położony na wzgórzu, gotycki Kościół Macieja czy termy. Z najwyższego wzniesienia – Góry Gellerta - możesz podziwiać panoramę miasta. Nie zapomnij zatrzymać się na zielonej oazie, którą stanowi Wyspa Małgorzaty. Jest to idealne miejsce na spacer i wypoczynek, ale także na uprawianie sportów ze względu na liczne baseny oraz korty tenisowe, które tam się znajdują.
 
Udaj się z Budy do Pesztu, spacerując przez zabytkowe mosty, i podziwiaj neogotycki budynek Parlamentu, bazylikę św. Stefana, a także Plac Bohaterów ze wszystkimi jego atrakcjami. W pobliżu znajduje się Lasek Miejski, który po tej stronie Dunaju pełni rolę podobną do Wyspy Małgorzaty.
 
Będąc w Budapeszcie, koniecznie musisz spróbować słynnego gulaszu węgierskiego. Godny uwagi jest także lángos – węgierski placek z serem, boczkiem, czosnkiem oraz innymi dodatkami. Można kupić go w przyulicznych budkach w atrakcyjnej cenie. Natomiast Tokaj - węgierskie wino – z pewnością umili czas spędzony w stolicy Węgier.