Tanie loty do Budapesztu z Polski

już od 79 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od79 PLN
zWarszawy
od106 PLN
zKatowic
od575 PLN
zGdańska
od578 PLN
zRzeszowa
od581 PLN
zWrocławia
od635 PLN
zSzczecina
od808 PLN
zPozna?
od847 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Budapesztu są obecnie z Krakowa, Warszawy i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Budapesztu w październiku zaczynają się od 79 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Budapeszt, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 listopad 2021 r. Na powrót z Budapesztu najlepiej wybrać 05 listopad 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Budapeszt warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Budapesztu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Wizz Air i LOT. Tanie loty Polska Budapeszt są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Budapesztu oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Budapesztu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Budapesztu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Budapesztu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Węgry nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Budapeszt. Podane ceny są orientacyjne.
 
Budapeszt – malownicze miasto nad Dunajem, to jedna z najpiękniejszych stolic współczesnej Europy, rozdzielona rzeką na dwie części – Budę i Peszt. W każdej znajdziesz na pewno niezwykłe atrakcje.
 
Udając się do Budy, zwiedzisz ogromny Zamek Królewski położony na wzgórzu, gotycki Kościół Macieja czy termy. Z najwyższego wzniesienia – Góry Gellerta - możesz podziwiać panoramę miasta. Nie zapomnij zatrzymać się na zielonej oazie, którą stanowi Wyspa Małgorzaty. Jest to idealne miejsce na spacer i wypoczynek, ale także na uprawianie sportów ze względu na liczne baseny oraz korty tenisowe, które tam się znajdują.
 
Udaj się z Budy do Pesztu, spacerując przez zabytkowe mosty, i podziwiaj neogotycki budynek Parlamentu, bazylikę św. Stefana, a także Plac Bohaterów ze wszystkimi jego atrakcjami. W pobliżu znajduje się Lasek Miejski, który po tej stronie Dunaju pełni rolę podobną do Wyspy Małgorzaty.
 
Będąc w Budapeszcie, koniecznie musisz spróbować słynnego gulaszu węgierskiego. Godny uwagi jest także lángos – węgierski placek z serem, boczkiem, czosnkiem oraz innymi dodatkami. Można kupić go w przyulicznych budkach w atrakcyjnej cenie. Natomiast Tokaj - węgierskie wino – z pewnością umili czas spędzony w stolicy Węgier.