Tanie loty do Chicago

już od 1378 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1378 PLN
zNiemiec
od1883 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Chicago są obecnie dostępne z: Krakowa i Dusseldorfu. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Chicago udostępniają linie lotnicze SAS i LOT.
 
W listopadzie najtańsze loty do Chicago są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 14 luty 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 13 kwiecień 2022 r.Za tanie loty do Chicago ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 1378 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Chicago warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Chicago z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: SAS. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Chicago zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Stanów Zjednoczonych.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Chicago. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Chicago i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nazywane przez wielu „wietrznym miastem” Chicago, należy do najciekawszych miast USA. To popularne określenie nie wzięło się z niczego. Silne wiatry spowodowane są bliskością jeziora Michigan. Chicago jest ośrodkiem skupiającym największą grupę polskich emigrantów. Tradycyjnie zamieszkują oni dzielnicę popularnie nazywaną Jackowem od patrona pobliskiej polskiej parafii.
 
Dla uczczenia wkładu, jaki w rozwój miasta wnieśli imigranci znad Wisły, w roku 1935 otwarto Muzeum Polskie. Była to pierwsza w Stanach Zjednoczonych placówka poświęcona jednemu narodowi. Chicago to również miasto drapaczy chmur. Wiele z wysokich budowli pamięta jeszcze okres międzywojenny. Tworzą one unikalny klimat przywodzący na myśl filmy gangsterskie, opowiadające o życiu wielkich mafiozów lat 30 XX wieku. Jednak Chicago nie jest bezdusznym miastem ze stali i szkła.
 
Władze lokalne zadbały o odpowiednią ilość parków, dlatego zarówno mieszkańcy jak i turyści mogą znaleźć swoją oazę zieleni w centrum metropolii. Miasto jest także siedzibą wielu znanych na całym świecie drużyn sportowych. Kiedy odbywa się mecz Chicago Bulls, mieszkańcy gromadzą się przed telewizorami i z zapartym tchem śledzą zmagania swojej drużyny.