Tanie loty do Cincinnati z Polski

61 626 20 20

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Cincinnati warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Cincinnati z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Cincinnati. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Cincinnati zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Stany Zjednoczone nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Cincinnati. Podane ceny są orientacyjne.
 
W stanie Ohio, nad rzeką o tej samej nazwie położone jest Cincinnati. To amerykańskie miasto liczy około 330 tysięcy mieszkańców, jednak ludność całej aglomeracji szacuje się na półtora miliona osób. Miasto jest liczącym się ośrodkiem przemysłowym i handlowym, jak również kulturalnym i naukowym. Atrakcją Cincinnati jest wyjątkowa duża ilość zieleni. Budynki otulone są tu przez połacie zieleni, typowe dla miasta są też wzgórza i pagórki.
 
W Cincinnati działają 4 uniwersytety, nie brakuje muzeów i galerii sztuki. Miasto słynie też z licznych obiektów muzycznych o świetnej akustyce, w których każdego roku odbywają się koncerty i festiwale. W Cincinnati działa ceniona na świecie orkiestra, ale miasto jest też centrum bluesa, jazzu, rocka i muzyki alternatywnej. Symbolem miasta jest fontanna nazywana potocznie „The Lady”. Od lat jest to jedna z popularniejszych i chętniej odwiedzanych atrakcji całego regionu. Jeśli chodzi o muzea, to warto zobaczyć m.in. filię Cincinnati Art Museum, Rockwood Pottery z bogatymi zbiorami zdobniczej ceramiki secesyjnej z lat 20. ubiegłego stulecia. Światową sławę zyskał również miejscowy ogród zoologiczny, znany głównie dzięki rzadkim białym tygrysom.
 
Podobnie jak inne amerykańskie miasta, również i Cincinnati jest wieloetniczne. Mieszka tu nie tylko Polonia, ale również potomkowie niemieckich imigrantów, jak również i ludność z Meksyku, krajów Ameryki Centralnej czy Azji.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych