Tanie loty do Cork z Polski

już od 455 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od455 PLN
zWrocławia
od732 PLN
zKrakowa
od938 PLN
zWarszawy
od948 PLN
zPoznania
od8998 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Cork są obecnie z Katowic, Wrocławia i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Cork w październiku zaczynają się od 455 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Cork, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 27 grudzień 2020 r. Na powrót z Cork najlepiej wybrać 03 styczeń 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Cork warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Cork w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, KLM i Lufthansa. Tanie loty Polska Cork są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Cork oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Cork z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Cork. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Cork zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Republika Irlandii nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Cork. Podane ceny są orientacyjne.
 
Cork o pseudonimie „Rebel County” to miasto historycznie leżące na wyspie utworzonej przez podział rzeki Lee na zachód. Dwa kanały spotykają się ponownie, opływając Lough Mahon, tworząc tym samym rozległą część portu morskiego w Cork. Tereny południowej Irlandii zachęcają do odwiedzenia, istnieje mnóstwo połączeń lotniczych, które zabiorą Cię na wyspy. Cork to popularny ośrodek turystyczny. Nie uświadczysz nudy, panuje tutaj silna scena kulturalna z dużym udziałem teatru, muzyki, lokalnego tańca, poezji czy filmu. Istnieje wiele festiwali w muzycznych pubach. Nie dziwota więc, że miasto zostało mianowane do Europejskiej Stolicy Kultury w 2005 roku. Ponadto miasto oferuje wiele znakomitych przykładów architektury. Budynki w okolicach ulicy świętego Patryka – symbolu miasta to przede wszystkim dawne zamki, twierdze albo monumentalne katedry czy wieża kościoła Shandon. Wzdłuż krętych rzecznych kanałów, warto abyś odwiedził restaurację czy jeden z barów na Barrack Street i skosztował regionalnego Guinnessa. To miasto kosmopolityczne, przyjazne dla gości idealne miejsce do spędzenia długiego weekendu albo kilkudniowej wizyty.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych