Tanie loty do Glasgow z Polski

już od 840 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Glasgow są obecnie z Poznania i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Glasgow w sierpniu zaczynają się od 840 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Glasgow, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 19 listopad 2021 r. Na powrót z Glasgow najlepiej wybrać 26 listopad 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Glasgow warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Glasgow w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i KLM. Tanie loty Polska Glasgow są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Glasgow oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Glasgow z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Glasgow. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Glasgow zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Wielka Brytania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Glasgow. Podane ceny są orientacyjne.
 
Szkocja słynie z klimatycznych miasteczek, przypominających swoją zabudową czasy średniowiecza. Podobnie jest w przypadku największego miasta w Szkocji – Glasgow. Miasto jest atrakcyjne przede wszystkim pod względem dużej liczby wspaniałych zabytków, a także ośrodków i wydarzeń kulturalnych. Jeśli uwielbiasz zwiedzać takie miejsca, koniecznie udaj się na plac George Square w historycznej dzielnicy Merchant City, by podziwiać tam renesansowe zabudowania, w tym wspaniały ratusz. W tej części miasta warte uwagi są również takie obiekty jak: Corinthian – wiktoriański budynek służący niegdyś m.in. za siedzibę banku czy Sądu Najwyższego, XVIII-wieczny Trades House – najsłynniejszy w Glasgow budynek handlowy, pełniący tę funkcję do dziś. Miasto cieszy się także dużą ilością muzeów i galerii. Warto zwrócić szczególną uwagę na Burrell Collection, Muzeum i Galerię Sztuki Kelvingrove czy Galerię Sztuki Nowoczesnej. Glasgow to miasto pełne zieleni. Wskazuje na to również jego nazwa, która pochodzi od słowa Glas-cu, oznaczającego w języku celtyckim „ukochane, zielone miejsce”. Popularnością w mieście cieszy się Ogród Botaniczny czy park Glasgow Green.