Tanie loty do Helsinek

już od 395 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od395 PLN
zNiemiec
od975 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Helsinek są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Helsinek udostępniają linie lotnicze Ryanair i EUROWINGS.
 
W czerwcu najtańsze loty do Helsinek są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 08 wrzesień 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 12 wrzesień 2023 r.Za tanie loty do Helsinek ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 395 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Helsinek warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Helsinek z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Helsinek zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Finlandii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Helsinek. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Helsinek i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Alternatywą dla piaszczystych plaż śródziemnomorskich kurortów, egzotycznych wysp, tropików i zenitalnych deszczy jest mroźna, skuta lodem i oprószona płatkami śniegu Finlandia. W europejskiej stolicy jezior można podziwiać przepiękne krajobrazy, białe noce i zorze polarne. Gdy nasycisz się zachwycającą fauną i florą, poznaj stolicę położoną u wybrzeży Zatoki Fińskiej. Helsinki trwają w odwiecznej symbiozie z morzem, które otacza je aż z trzech stron. Wodne sąsiedztwo ma wpływ na liczne turystyczne atrakcje, np. istnieje możliwość wypłynięcia w głąb wzburzonego Bałtyku i poznania pobliskich wysp.
 
Decydując się na podróż do Helsinek, odwiedź dzielnicę Kruununhaka z domami pochodzącymi z XVI wieku oraz wydrążony w skale kościół. Miłośnicy architektury klasycystycznej powinni udać się na Plac Senacki, który został otoczony harmonijnymi budowlami z tej epoki. W dawnej szwedzkiej twierdzy znajduje się kilka muzeów godnych polecenia. Na liście miejsc tworzących niepowtarzalną atmosferę tego miast są : Pałac Prezydencki, Bank Narodowy, obserwatorium astronomiczne i dom towarowy Stockman. Wybierz się w orzeźwiającą podróż do „ojczyzny” Muminków, spróbuj rozgrzewającej zupy z renifera i baw się do białego rana w fińskich knajpkach.