Tanie loty do Heraklion z Polski

już od 406 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od406 PLN
zKrakowa
od426 PLN
zWarszawy
od458 PLN
zKatowic
od787 PLN
zPoznania
od898 PLN
zWrocławia
od1059 PLN
zLublin
od1179 PLN
zSzczecina
od1524 PLN
zBydgoszczy
od12422 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Heraklion są obecnie z Gdańska, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Heraklion w wrześniu zaczynają się od 406 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Heraklion, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 lipiec 2022 r. Na powrót z Heraklion najlepiej wybrać 06 lipiec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Heraklion warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Heraklion w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, LOT i Lufthansa. Tanie loty Polska Heraklion są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Heraklion oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Heraklion z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Heraklion. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Heraklion zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Grecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Heraklion. Podane ceny są orientacyjne.
 
Heraklion, także Iraklion to największe oraz najbardziej fascynujące miasto na Krecie. Położone na skrzyżowaniu trzech kontynentów i posiadające wieloletnią historię może być wspaniałą inspiracją dla każdego turysty.
 
Spacerując po starym mieście nie przegapisz z pewnością najwybitniejszych zabytków. Zalicza się do nich między innymi mury obronne, których fundamenty pochodzą z XV wieku. Średniowieczne serce Heraklionu to prawdziwy raj dla turystów. Kościół Agios Titos oraz Wenecka Loggia to niejako symbole miasta. Zwiedzanie miasta umila obecność weneckich i tureckich fontann i źródełek, m.in. Bembo, Sagredo oraz Priuli. Spragnieni tradycyjnych i nowoczesnych produktów, powinni udać się na rynek, gdzie obok oliwek i raków, znajdą lokalne wino, miód i różnorodne zioła. Natomiast w porcie, obok nowoczesnych zabudowań widoczne są pozostałości starożytnego portu i twierdzy.
 
To wspaniałe, duże miasto jest też doskonałą bazą wypadową. W okolicy znajduje się Knossos, gdzie można zobaczyć pozostałości pałacu Minosa, mieszkań zajmowanych przez urzędników, księży i mieszkańców, a także cmentarzy. Bogactwo kultury minojskiej można podziwiać ponadto w Fajstos, miejscu zasiedlonym już od neolitu.