Tanie loty do Ibizy z Polski

już od 459 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od459 PLN
zKrakowa
od693 PLN
zGdańska
od807 PLN
zWrocławia
od1083 PLN
zKatowic
od1099 PLN
zRzeszowa
od6288 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Ibizy są obecnie z Warszawy, Krakowa i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Ibizy w wrześniu zaczynają się od 459 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Ibiza, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 14 wrzesień 2021 r. Na powrót z Ibizy najlepiej wybrać 21 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Ibiza warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Ibizy w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT, KLM i Lufthansa. Tanie loty Polska Ibiza są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Ibizy oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Ibizy z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Ibizy. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Ibizy zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Hiszpania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Ibiza. Podane ceny są orientacyjne.
 
Po słoneczne szaleństwo tylko na hiszpańskie Baleary! Trudno uwierzyć, że do końca lat 70. słynna Ibiza była całkowicie dziewiczą wyspą Europy. Dziś szczyci się mianem najbardziej rozrywkowego zakątka świata (z tego powodu znalazła się w latach 90. w Księdze Rekordów Guinessa). Malownicze, piaszczyste plaże ciągnące się przez blisko 19 km, piękne zatoki i najsłynniejsze kluby ( Amnesia, Privilege, Pacha, Space...) przyciągają rzesze turystów spragnionych idealnych, gorących wakacji na legendarnej wyspie.
 
Jednak dyskoteki i magiczne, nadmorskie wybrzeże nie wyczerpują uroku Ibizy. Poznaj koniecznie też jej drugie oblicze. Bielące się w słońcu ściany domów, stare farmy, oliwne gaje i plątanina wąskich uliczek. Nie możesz ominąć XVI-wiecznej starówki w mieście Dalt Vila. Uważa się ją za najbardziej imponujący zabytek Ibizy, a klimatyczny spacer wzdłuż kamieniczek i murów fortyfikacyjnych na długo zapada w pamięć. Oprócz starówki, warte uwagi są średniowieczny kościół-forteca pw. Św. Antoniego w Sant Antoni de Portmany i Muzeum Sztuki Współczesnej w Ciutat Eivissa. Ibiza zdecydowanie pozwala oderwać się od codziennego, miejskiego pędu. Śródziemnomorski smak gorącego lata, kluby muzyczne na najwyższym poziomie i swojski klimat niewielkich miasteczek – odnosi się przyjemne wrażenie, że czas na chwilę przestał płynąć...