Tanie loty do Innsbrucku z Polski

już od 832 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od832 PLN
zKrakowa
od885 PLN
zGdańska
od1358 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Innsbrucku są obecnie z Warszawy, Krakowa i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Innsbrucku w lipcu zaczynają się od 832 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Innsbruck, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 27 lipiec 2020 r. Na powrót z Innsbrucku najlepiej wybrać 31 lipiec 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Innsbruck warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Innsbrucku w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Austrian Airlines i KLM. Tanie loty Polska Innsbruck są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Innsbrucku oferują linie: Austrian Airlines.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Innsbrucku z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Innsbrucku. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Innsbrucku zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Austria nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Innsbruck. Podane ceny są orientacyjne.
 
Doskonale zachowana średniowieczna zabudowa oraz znajdujące się w tle szczyty tworzą urzekający obraz Innsbrucka – miasta, w którym można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Dwa przepiękne zamki Hofburg oraz Ambras sprawiają, iż w połączeniu z malowniczymi górami krajobraz tej części Austrii nie ma sobie równych. Najlepszym miejscem na spędzenie dnia w rodzinnym gronie jest Alpenzoo. Ten najwyżej w Europie położony ogród zoologiczny zajmuje się ochroną oraz ekspozycją gatunków zamieszkujących tereny wysokogórskie. Zwiedzenie całego kompleksu zajmuje nieco ponad 2 godziny. Wiele osób traktuje Innsbruck jedynie jako bazę wypadową w Alpy. Po całym dniu na stoku warto wybrać się na wspaniałą starówkę na kubek gorącej czekolady. Zabytkowe centrum stolicy Tyrolu należy do najpiękniejszych w Austrii. Obejrzeć można tam m.in. Złoty Dach będący symbolem miasta. Postawiony z okazji ślubu arcyksięcia Maksymiliana I ozdobiony jest ponad 2600 miedzianymi płytkami, przez co wspaniale lśni w blasku słońca. W budynku znajduje się sala pamięci oraz muzeum poświęcone panującemu w XV wieku cesarzowi.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych