Tanie loty do Kapsztadu z Polski

już od 2892 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od2892 PLN
zKrakowa
od3086 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Kapsztadu są obecnie z Warszawy i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Kapsztadu w sierpniu zaczynają się od 2892 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Kapsztad, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 30 październik 2021 r. Na powrót z Kapsztadu najlepiej wybrać 13 listopad 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kapsztad warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Kapsztadu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi TAP Portugal i Lufthansa. Tanie loty Polska Kapsztad są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Kapsztadu oferują linie: TAP Portugal.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kapsztadu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kapsztadu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kapsztadu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Afryka południowa nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kapsztad. Podane ceny są orientacyjne.
 
Już samo położenie Kapsztadu wzbudza zachwyt. To niezwykłe miasto leży nad Zatoką Stołową, między dwoma oceanami, w skalnych objęciach Dwunastu Apostołów. Długie, piaszczyste plaże Cape Rivera przyciągają tłumy turystów, choć silny wiatr skutecznie strąca kapelusze z głów. Spragnieni wrażeń mogą wyjść na powitanie żarłaczom białym nurkując w chłodnych wodach oceanu (oczywiście pod okiem profesjonalisty) lub spróbować swoich sił w sportach wodnych. Kapsztad to przede wszystkich zapierające dech w piersiach widoki, rozciągające się ze szczytu osławionej góry Stołowej, na którą można się wspiąć lub wjechać kolejką górką. W drodze na szczyt towarzyszą oswojone z ludźmi zwierzęta, takie jak góralki przylądkowe, mangusty, a nawet jeżozwierze. Oczarowuje również bogata roślinność, w całości wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
 
Spacerując po głównej ulicy Kapsztadu, Long Street, będziesz miał możliwość dotknięcia historii za sprawą wiktoriańskich zabudowań, zabytkowych meczetów oraz łaźni. Gdy przyjdzie ochota na chwilę odpoczynku, polecamy zatrzymać się na chwilę w jednej z licznych restauracji lub kawiarni i rozkoszować się pyszną kawą. Kapsztad słynie również z winnic, m.in. Klein Constantia, Buitenverwachting czy Steenberg Estate, które zachęcają turystów do bezpłatnej degustacji wina. Takiej okazji nie można przegapić!