Tanie loty do Katanii

już od 322 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od322 PLN
zNiemiec
od995 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Katanii są obecnie dostępne z: Krakowa i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Katanii udostępniają linie lotnicze Ryanair i Easy Jet.
 
W sierpniu najtańsze loty do Katanii są oferowane z Krakowa. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 05 październik 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 07 październik 2022 r.Za tanie loty do Katanii ( z Krakowa) w tych datach zapłacisz tylko 322 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Katanii warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Katanii z Krakowa oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Katanii zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Włoch.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Katanii. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Katanii i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Katania jest jednym z najbardziej interesujących miejsc do odwiedzenia na Sycylii. Od startu intrygująca, mimo przeciwności losu i widzimisię Matki Natury – trzęsień ziemi czy wybuchów wulkanów nadal kwitnie, a przylot do miasta jest całkowicie bezpieczny. To w Katanii działy się rzymskie i greckie cudy przy barokowej scenerii.
 
Miasto może uchodzić za całościowe dziedzictwo wielu epok: Starożytności, Średniowiecza, Renesansu, dzisiaj epoki europejskiej, która stanowi nowoczesne, centrum handlowe, postrzegane jako element „Doliny Krzemowej”. Zwiedzanie do najłatwiejszych nie należy, ale piękne zabytki z pewnością to wynagrodzą. Wybierz się przede wszystkim do Amfiteatru Rzymskiego, jeden ze starożytnych zabytków zapewnia fascynującą podróż w czasie. Z kolei katedra świętej Agaty, wielokrotnie niszczona w wyniku pożarów, wybuchów wulkanu, trzęsień ziemi ciągle przebudowywana, nadal stoi dumnie w centrum miasta. Można wspiąć się na wysoką kopułę i oglądać niezapomnianą panoramę miasta. Oczywiście mimo wszystko najbardziej rozpoznawalną atrakcją w Katanii jest Etna, aktywny, ale bezpieczny do odwiedzenia wulkan, do którego zabiorze Cie specjalnie przeznaczona do tego komunikacja miejska.

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.