Tanie loty do Kopenhagi z Polski w styczniu

 _s-_month_year_seo_-s_  _s-_month_year_seo_to_-s_ 61 626 20 20

01 sty 1970
01 sty 1970
Sprawdź promocje na loty :
Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kopenhaga warto rezerwować jak najwcześniej.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kopenhagi z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kopenhagi. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kopenhagi zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Dania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kopenhaga. Podane ceny są orientacyjne.
 
Stolica Danii rokrocznie przyciąga turystów swoim niezwykłym klimatem i zachwycającymi zabytami. Niezależnie od tego, czy lubisz budynki w klasycznych stylach, czy nowoczesne, przeszklone kolosy - w Kopenhadze znajdziesz coś dla siebie.
 
Wycieczkę w mieście powinieneś zacząć od zwiedzania najbardziej znanych zabytków. Możesz odwiedzić Małą Syrenkę, inspirowaną baletem na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena. Także Amalienborg, siedziba rodziny królewskiej, kompleks XVIII-wiecznych pałacy, może zachwycić każdego turystę. Zwiedzając Kopenhagę, warto także przejść się do Frederikskirken, olbrzymiego kościoła, zwieńczonego największą w całej Skandynawii kopułą.
 
Ale Kopenhaga to nie tylko zabytki. Po męczącym zwiedzaniu możesz przejśćsię na Strøget, niezwykle popularny wśród turystów deptak. Możesz także odwiedzić Tivoli, najstarszy park rozrywki w Europie. Znajdujące się w nim atrakcje na pewno spodobają się na pewno nie tylko dzieciom, a cykliczne koncerty zachwycą każdego melomana.
 
A jeśli będziesz miał ochotę na chwilę odprężęnia, przejdź się nad Nyhavn. Nad tym portowym kanałem znajdziesz wiele małych restauracyjek, gdzie w słoneczne dni będziesz mógł się zrelaksować, siedząc w jednym z ogródków i patrząc na wolno kołyszące się, przycumowane żaglówki.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych