Tanie loty do Kuala Lumpur z Polski

już od 2842 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Kuala Lumpur są obecnie z Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Kuala Lumpur w październiku zaczynają się od 2842 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Kuala Lumpur, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 30 listopad 2021 r. Na powrót z Kuala Lumpur najlepiej wybrać 13 grudzień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kuala Lumpur warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Kuala Lumpur w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i KLM. Tanie loty Polska Kuala Lumpur są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Kuala Lumpur oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kuala Lumpur z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kuala Lumpur. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kuala Lumpur zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Malezja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kuala Lumpur. Podane ceny są orientacyjne.
 
Należące do najbardziej dynamicznie rozwijających się miast świata Kuala Lumpur jest też jednym z najbardziej osobliwych miast świata. Jest też bardzo nowoczesne, ponieważ niczym grzyby po deszczu wyrastają tu coraz to nowe biurowce. Jednymi z najwyższych są bliźniacze wieże Petronas Twin Towers. Oba budynki połączone są przeszklonym mostem na wysokości 41 i 42 piętra. Podczas spaceru tym tunelem lepiej nie patrzeć w dół. W mieście znajduje się również mierząca ponad 412 metrów wieża telewizyjna Menara Kuala Lumpur należąca do najwyższych budynków świata. Jednak Malezja to nie tylko nowoczesne drapacze chmur, ale także bogata tradycja. Chociaż większość mieszkańców państwa wyznaje islam, to w stolicy odnaleźć można wspaniałe świątynie różnych wyznań. Najpiękniejszą z nich jest meczet Jamek będący wspaniałym przykładem łączenia tradycji architektury mogolskiej i arabskiej. Spacerując po zakamarkach miasta, warto wybrać się do Chinatown, w którym znajduje się hinduistyczna świątynia Sri Mahamariamman. Jest on typowym przykładem drawidyjskich tradycji architektonicznych pochodzących z południa Indii. Kuala Lumpur jest miastem wielu kultur i religii, w którym każdy może poczuć się jak w domu.