Tanie loty do Liverpoolu z Polski

już od 894 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Liverpoolu są obecnie z Poznania i Szczecina.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Liverpoolu w lutym zaczynają się od 894 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Liverpool, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 17 luty 2022 r. Na powrót z Liverpoolu najlepiej wybrać 24 luty 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Liverpool warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Liverpoolu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Ryanair. Tanie loty Polska Liverpool są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Liverpoolu oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Liverpoolu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Liverpoolu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Liverpoolu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Wielka Brytania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Liverpool. Podane ceny są orientacyjne.
 
Liverpool ma w sobie właśnie „to coś”. Specyficzny duch angielskiego miasta portowego i robotniczego miesza się z klimatem urokliwych uliczek oraz pięknych zabytków (w centrum znajdziesz przekrój przez prawie wszystkie style architektoniczne, od XVI-wiecznego stylu Tudorów po XXI wiek). Na północnym brzegu rzeki Mersey szeregi niewysokich, starych kamienic przetykają szklane, oryginalne wieżowce. Z jednej strony odnosi się wrażenie, jakby czas stanął w miejscu, z drugiej zaś każdy czuje, że dzisiejszy Liverpool tętni życiem i jest ważnym ośrodkiem kulturalno-naukowym. To miasto intrygujących kontrastów, które nie raz Cię zaskoczy. Pier Head, Albert Dock czy Stanley Dock Conservation są obowiązkowymi punktami na turystycznej mapie miasta. Jeśli chcesz poczuć atmosferę dawnego Liverpoolu, przejdź się też do Ropewalks. To tam znajdują się najstarsze budynki, a wśród nich słynne centrum sztuki Bluecoat, w którym od przeszło 290 lat odbywają się przedstawienia i wystawy. Twoja spacerowa trasa nie może ominąć Commercial Quartier i Cultural Quartier. W pierwszej zobaczysz Liverpool Town Hall oraz szereg XIX-wiecznych budynków bankowych wybudowanych w okresie największej świetności imperium brytyjskiego. Druga dzielnica to natomiast prawdziwy artystyczny zakątek z World Museum, Walker Art Gallery, Liverpool Empire Theatre i neoklasycystycznym St George’s Hall – rozpoznawanym w całej Europie. Czego by jednak nie mówić o Liverpoolu, zawsze będzie kojarzyć się przede wszystkim z Beatlesami. Niejeden pewnie twierdzi, że ominięcie tutejszych zabytków jest wybaczalne, ale nie przejść się śladami legendarnego zespołu – to grzech.