Tanie loty do Lizbony z Polski

już od 512 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od512 PLN
zKrakowa
od543 PLN
zWrocławia
od655 PLN
zRzeszowa
od688 PLN
zKatowic
od709 PLN
zGdańska
od726 PLN
zPoznania
od981 PLN
zSzczecina
od1213 PLN
zLublin
od1243 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Lizbony są obecnie z Warszawy, Krakowa i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Lizbony w marcu zaczynają się od 512 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Lizbona, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 29 maj 2020 r. Na powrót z Lizbony najlepiej wybrać 04 czerwiec 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Lizbona warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Lizbony w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, Ryanair, Air France, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Lizbona są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Lizbony oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Lizbony z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Lizbony. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Lizbony zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Portugalia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Lizbona. Podane ceny są orientacyjne.
 
Losy Portugalii nierozerwalnie związane były ze śmiałymi wyprawami wielkich podróżników. W Lizbonie znajduje się monument upamiętniający najważniejszych portugalskich odkrywców. Na szczycie monumentu znajduje się taras widokowy, z którego rozpościera się wspaniały widok na dzielnicę Belem. W tej części miasta znajduje się jedna z najważniejszych atrakcji turystycznych Lizbony- Torre de Belem. Wieża wzniesiona przez Manuela I Szczęśliwego miała bronić portu oraz stanowić punkt nawigacyjny dla powracających do ojczyzny żeglarzy. Przed pomnikiem znajduje się bogata mozaika prezentująca trasy pokonane przez eksploratorów.
 
Pobyt w Lizbonie może się okazać niezwykłym przeżyciem dla każdego amatora wina. Wysoka kultura spożycia tego szlachetnego trunku spowodowana jest tym, że jest to najpopularniejszy napój podawany do posiłków. Chcąc odwiedzić jeden z wielu klubów w mieście należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ życie nocne portugalskiej stolicy zaczyna się dopiero po 23. Niezwykła ciasnota lizbońskich ulic również jest jednym z charakterystycznych cech miasta. Chcąc uciec od tłoku, warto wstąpić do jednej z wielu cukierni ulokowanych w zabytkowych budynkach. W dzielnicy Alfama warto odwiedzić jedną z lokalnych tawern i posłuchać nostalgicznej muzyki fado.