Tanie loty do Malmo z Polski

już od 849 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od849 PLN
zKatowic
od1573 PLN
zKrakowa
od1780 PLN
zWarszawy
od1852 PLN
zPoznania
od2113 PLN
zWrocławia
od2321 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Malmo są obecnie z Gdańska, Katowic i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Malmo w kwietniu zaczynają się od 849 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Malmo, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 20 czerwiec 2023 r. Na powrót z Malmo najlepiej wybrać 25 czerwiec 2023 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Malmo warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Malmo w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, LOT i SAS. Tanie loty Polska Malmo są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Malmo oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Malmo z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Malmo. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Malmo zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Szwecja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Malmo. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dzięki strategicznemu położeniu w pobliżu granicy z Danią oraz zamorskiej granicy z Niemcami Malmo stanowi jedno z najważniejszych węzłów komunikacyjnych Szwecji. Zamiast jednak traktować je jedynie jako przystanek w podróży, warto bliżej poznać to niezwykle piękne miejsce. Dobrze jednak mieć na uwadze, iż Malmo nie jest dobrym miejscem dla miłośników upału. Jeśli wolisz nieco mniej ekstremalne temperatury w okolicach 15-20 stopni Celsjusza to południe Szwecji jest doskonałym miejscem dla Ciebie. Spacer po mieście najlepiej rozpocząć od zwiedzenia potężnej twierdzy stanowiącej serce średniowiecznego systemu obronnego grodu. Niskie, ciężkie mury otoczone fosą wystarczyły dla ochrony Malmo przez wieki. Jednak wystarczy spojrzeć na horyzont, aby zobaczyć nowoczesny „skręcony” wieżowiec Turning Torso. Niestety nie ma możliwości podziwiania panoramy miasta z jego szczytu. Spacerując po centrum miasta, nie sposób nie odwiedzić głównego placu Malmo. Stojąca tam figura gryfa – symbolu szwedzkiej dynastii – jest doskonałym tłem do zrobienia pamiątkowego zdjęcia.