Tanie loty do Manilli z Polski

już od 2800 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od2800 PLN
zWarszawy
od2920 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Manilli są obecnie z Gdańska i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Manilli w lipcu zaczynają się od 2800 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Manila, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 20 styczeń 2021 r. Na powrót z Manilli najlepiej wybrać 18 luty 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Manila warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Manilli w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi SAS i LOT. Tanie loty Polska Manila są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Manilli oferują linie: SAS.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Manilli z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Manilli. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Manilli zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Filipiny nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Manila. Podane ceny są orientacyjne.
 
Filipiny jawią się rajem dla wszystkich miłośników ciepłych krajów. Największym miastem w kraju jest Manila. Temperatura w stolicy nie spada nigdy poniżej 29 stopni Celsjusza. W połączeniu w wysoką wilgotnością powietrza miejsce to przeznaczone jest jedynie dla prawdziwych amatorów tropików. W mieście widać wielokulturowy charakter miejscowego społeczeństwa. Obok okazałych meczetów podziwiać można buddyjskie świątynie, a nawet katolicki kościół. Na kulturę i dzieje miasta ogromny wpływ mieli europejscy kolonizatorzy. Wiele obiektów łudząco przypomina obiekty doskonale znane ze Starego Świata. Doskonałym przykładem może być Filipińskie Muzeum Narodowe zaprojektowane zgodnie z założeniami klasycyzmu. Placówka łączy w sobie obserwatorium, galerię sztuki, muzeum historii naturalnej oraz muzeum Filipińczyków. Jednym z najciekawszych obiektów Manili jest pałac prezydencki, w którym mieści się wiele instytucji. Począwszy od siedziby głowy państwa, przez apartamenty dla gości rządu, aż po stację radiowo-telewizyjną. Obiekt utrzymany jest w biało-czerwonej kolorystyce tak charakterystycznej dla architektury Filipin.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych