Tanie loty do Marsylii z Polski

już od 739 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od739 PLN
zKrakowa
od740 PLN
zWarszawy
od740 PLN
zGdańska
od793 PLN
zWrocławia
od984 PLN
zRzeszowa
od1718 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Marsylii są obecnie z Poznania, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Marsylii w sierpniu zaczynają się od 739 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Marsylia, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 11 marzec 2023 r. Na powrót z Marsylii najlepiej wybrać 16 marzec 2023 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Marsylia warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Marsylii w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM i LOT. Tanie loty Polska Marsylia są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Marsylii oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Marsylii z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Marsylii. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Marsylii zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Francja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Marsylia. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kultura francuska należy do najbogatszych na świecie. Za południową stolicę państwa z powodzeniem można uznać Marsylię. Ta licząca blisko milion mieszkańców metropolia stanowi jedno z najpiękniejszych miast Lazurowego Wybrzeża. Mieszkańcy nie kryją dumy z bogactwa miejscowej tradycji. Nic w tym dziwnego, ponieważ nawiązuje się do niej niemal na każdym kroku. Od licznych galerii sztuki, przez muzeum morskie aż po opery. Właśnie ten rodzaj muzyki szczególnie mocno zakorzenił się w Marsylii. Znajdujący się w Starym Porcie gmach miejskiej opery od lat 70. związany jest również z baletem. Jednym z często pomijanych aspektów lokalnej kultury jest wróżbiarstwo. Nawet obecnie bez problemu odnaleźć można niewielkie salony, w których wróżka z pomocą tarota marsylskiego otworzy przed tobą tajemnice przyszłości. Jeśli jednak wolisz nieco bardziej przyziemne rozrywki, powinieneś wybrać się na pieszą wycieczkę wzdłuż Calanque de Sugiton. Malownicze klify rozciągają się na znacznej części wybrzeża, zapierając dech w piersiach każdemu, kto ma okazję zobaczyć je na własne oczy.