Tanie loty do Monachium z Polski

już od 575 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od575 PLN
zKrakowa
od629 PLN
zWrocławia
od629 PLN
zWarszawy
od644 PLN
zPoznania
od658 PLN
zKatowic
od678 PLN
zRzeszowa
od753 PLN
zSzczecina
od947 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Monachium są obecnie z Gdańska, Krakowa i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Monachium w sierpniu zaczynają się od 575 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Monachium, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 06 czerwiec 2022 r. Na powrót z Monachium najlepiej wybrać 14 czerwiec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Monachium warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Monachium w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i LOT. Tanie loty Polska Monachium są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Monachium oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Monachium z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Monachium. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Monachium zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Niemcy nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Monachium. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nie jesteś pewien, jakie możliwości spędzania wolnego czasu może Ci zaoferować stolica Bawarii? Zastanawiasz się, czy w ogóle warto zdecydować się na podróż do Monachium? Przekonaj się, jakie atrakcje to miasto może Ci zaproponować.
 
Będąc w Monachium, koniecznie powinieneś przeznaczyć sporo czasu na zwiedzanie miasta. Podziwiać tam można bowiem interesujący przekrój zabytkowych budowli, m. in. średniowieczne kościoły, barokowe i klasycystyczne pałace, ciekawe XIX-wieczne obiekty eklektyczne, a także infrastrukturę olimpijską. Jeśli masz ochotę na spotkanie z kulturą i sztuką, powinieneś udać się do tamtejszych placówek muzealnych, a w szczególności Starej i Nowej Pinakoteki. Masz ochotę na relaks? Wypocznij w jednym z tamtejszych ogrodów. Możesz pospacerować m. in. po XVIII-wiecznym Ogrodzie Angielskim bądź skorzystać z dobrodziejstw Ogrodu Piwnego.
 
Planując swój pobyt, warto pamiętać o tym, kiedy w mieście odbywają się najciekawsze wydarzenia i imprezy. Znakiem rozpoznawczym stolicy Bawarii są bowiem festiwale: piwny – znany na całym świecie Oktoberfest oraz operowy. W trakcie ich trwania miasto lśni unikatowym blaskiem i zachwyca niepowtarzalną atmosferą. Sprawdź sam.