Tanie loty do Montrealu z Polski

już od 2550 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od2550 PLN
zWarszawy
od2629 PLN
zPoznania
od2632 PLN
zGdańska
od2651 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Montrealu są obecnie z Krakowa, Warszawy i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Montrealu w czerwcu zaczynają się od 2550 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Montreal, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 02 czerwiec 2022 r. Na powrót z Montrealu najlepiej wybrać 01 grudzień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Montreal warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Montrealu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Air Canada, Air France i Lufthansa. Tanie loty Polska Montreal są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Montrealu oferują linie: Air Canada.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Montrealu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Montrealu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Montrealu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Kanada nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Montreal. Podane ceny są orientacyjne.
 
Kanada to nie tylko jeziora, lasy oraz wszędobylskie łosie. To również wspaniałe miasta, które warto odwiedzić podczas poznawania zakątków Ameryki Północnej. Położony na dwóch wyspach między rzekami Ottawą a rzeką św. Wawrzyńca Montreal jest jedną z najpiękniejszych metropolii Kanady. Wspaniałe przykłady XIX wiecznej architektury budują wspaniałą atmosferę miasta. Najwyższym i zdaniem wielu najpiękniejszym budynkiem w mieście jest Oratorium św. Józefa będące największym kościołem poświęconym temu świętemu. Świątynia położona jest na wzniesieniu, dlatego widać ją podobno z każdego zakątka Montrealu. Miasto należy do najważniejszych kulturalnych centrów kraju. Jednym z miejsc najsilniej związanych z życiem artystycznym regionu jest otwarty w 1963 Place des Arts. Kompleks łączy w sobie miejską operę oraz muzeum sztuki. Swoje wystawy w Place mają najsłynniejsi światowy artyści-plastycy. Montreal to również ogromne centrum sportu. Swoją siedzibę ma tu drużyna hokejowa Montreal Canadiens będąca jednym z sześciu zespołów należących oryginalnie do NHL. Warto pamiętać iż hokej na lodzie uważany jest przez Kanadyjczyków za narodowy sport ich kraju.