Tanie loty do Nicei z Polski

już od 223 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od223 PLN
zWarszawy
od608 PLN
zKatowic
od609 PLN
zPoznania
od611 PLN
zWrocławia
od636 PLN
zGdańska
od700 PLN
zRzeszowa
od952 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Nicei są obecnie z Krakowa, Warszawy i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Nicei w wrześniu zaczynają się od 223 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Nicea, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 05 październik 2021 r. Na powrót z Nicei najlepiej wybrać 09 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Nicea warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Nicei w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, LOT, KLM i Lufthansa. Tanie loty Polska Nicea są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Nicei oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Nicei z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Nicei. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Nicei zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Francja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Nicea. Podane ceny są orientacyjne.
 
Lazurowe Wybrzeże należy od lat do najchętniej odwiedzanych latem zakątków Europy. Wybierana przez amatorów sportów wodnych Nicea jest jednym z najpiękniejszych miast południowej Francji. Liczne, dobrze wyposażone przystanie, co roku wypełniają się małymi łódkami oraz prawdziwymi pałacami pod żaglami. Jest to miejsce, w którym najłatwiej zdobyć autograf jednej z gwiazd kina. Wszystko dlatego, iż luksus oraz prestiż miasta przyciągają sławnych i bogatych z całego świata. Za dnia pełna żeglarzy Nicea, nocami zmienia się w największe skupisko lokali rozrywkowych w najlepszym standardzie. Po imprezie w jednym z klubów warto wybrać się na spacer wzdłuż wybrzeża aleją gęsto obsadzoną palmami kokosowymi. Ulica zwana Promenade des Anglais zakończona jest z jednej strony urokliwym ogrodem Jardin Albert I. Jego powstanie związane jest z napływem obywateli brytyjskich do miasta w XVII wieku. Również miłośnicy odpoczynku na łonie natury znajdą miejsce pełne spokoju i ukojenia w pobliżu wielkiej francuskiej metropolii. Majestatyczny wodospad przy la Colline du Chateau wspaniale orzeźwia, i sprawia iż śródziemnomorski upał staje się nieco mniej dokuczliwy.