Tanie loty do Osaki z Polski

już od 3016 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od3016 PLN
zKrakowa
od3516 PLN
zGdańska
od4173 PLN
zWrocławia
od5748 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Osaki są obecnie z Warszawy, Krakowa i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Osaki w czerwcu zaczynają się od 3016 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Osaka, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 wrzesień 2022 r. Na powrót z Osaki najlepiej wybrać 21 wrzesień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Osaka warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Osaki w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi All Nippon Airways i KLM. Tanie loty Polska Osaka są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Osaki oferują linie: All Nippon Airways.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Osaki z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Osaki. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Osaki zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Japonia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Osaka. Podane ceny są orientacyjne.
 
Zainteresowanie Japonią rośnie, a Europejczyków fascynuje nie tylko egzotyczna i słabo znana kultura, ale również i japońskie metropolie. Jedną z nich jest położna na wyspie Honsiu i licząca już ponad 2,5 miliona mieszkańców Osaka. Dzięki temu miasto jest trzecim jeśli chodzi o ludność miastem Japonii i jedną z największych metropolii świata. W przeszłości dynamicznie rozwijał się tu przemysł, jednak po drugiej wojnie światowej Osaka stała się również cenionym w kraju centrum finansowym, handlowym i usługowym. Miasto uznawane jest za jedno z droższych na świecie, ale ceny idą akurat w parze z zarobkami mieszkańców. Ci, którzy zdecydowali się tu osiedlić na stałe nie tylko świetnie zarabiają, ale również mogą świetnie wykorzystać czas wolny. W Osace są liczne galerie i centra handlowe, ośrodki sportowe i rekreacyjne, luksusowe hotele, nie brakuje wykwintnych restauracji, tak samo japońskich, jak też i typowo europejskich. Wśród turystycznych atrakcji wyróżniają się pochodzący z XVI w. Zamek Ōsaka, Świątynia buddyjska Shitennōji oraz jinja (miejsca kultu shintō) Tenmangū i Imamiya Ebisujinja. Warto wstąpić do licznych muzeów (m.in. Sztuki Orientalnej, Wina i Piwa, Nauki), parków, intrygująca jest też dzielnica teatrów i kabaretów Dōtonbori. Z kolei nie tylko najmłodszych przyciągają do Osaki nowoczesne i wielkie parki rozrywki, m.in. Universal Studios Japan i Expoland.