Tanie loty do Oslo

już od 83 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od83 PLN
zNiemiec
od654 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Oslo są obecnie dostępne z: Gdańska, Berlina i Wrocławia. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Oslo udostępniają linie lotnicze Wizz Air, Norwegian i Ryanair.
 
W lutym najtańsze loty do Oslo są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 04 luty 2023 r. Powrót zaplanuj sobie na 12 luty 2023 r.Za tanie loty do Oslo ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 83 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Oslo warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Oslo z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Wizz Air. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Oslo zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Norwegii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Oslo. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Oslo i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nawet obecnie Oslo pełne jest świadectw obecności wojowniczych Wikingów. Odwiedzający Norweskie Muzeum Ludowe mają niebywałą okazję ujrzenia drewnianego kościoła Gol stavkirke. Świątynia jest najlepiej rozpoznawalnym obiektem w kraju. Jej replikę wybudowano na Florydzie w Walt Disney World Resort jako symbol Norwegii.
 
Innym niezwykle ciekawym miejscem jest Muzeum Łodzi Wikingów, w którego wnętrzach podziwiać można statki, które umożliwiły dzielnym wojownikom siać spustoszenie w całej Europie. Ekspozycję dodatkowo wzbogacają przedmioty odnalezione w wielkich kurhanach.
 
Aby podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy, nie trzeba opuszczać miasta. Korzystając z wodnego tramwaju można dotrzeć na jedną z pięciu wysp, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. W Oslo usytuowane jest również Centrum Pokojowe Nagrody Nobla. Prezentuje ono wystawy poświęcone wojnie i pokojowi, a także nie militarne metody przeciwdziałania konfliktom zbrojnym. Przedstawiane są również prezentacje związane z historią Pokojowej Nagrody Nobla. Najpopularniejszym miejscem wypoczynku mieszkańców miasta jest Park Vigelanda, w którym podziwiać można ponad 2000 rzeźb autorstwa G. Videlanda.