Tanie loty do Oslo

już od 79 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od79 PLN
zNiemiec
od642 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Oslo są obecnie dostępne z: Warszawy i Berlina. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Oslo udostępniają linie lotnicze Ryanair i SAS.
 
W sierpniu najtańsze loty do Oslo są oferowane z Warszawy. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 29 październik 2022 r. Powrót zaplanuj sobie na 03 listopad 2022 r.Za tanie loty do Oslo ( z Warszawy) w tych datach zapłacisz tylko 79 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Oslo warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Oslo z Warszawy oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Oslo zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Norwegii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Oslo. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Oslo i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nawet obecnie Oslo pełne jest świadectw obecności wojowniczych Wikingów. Odwiedzający Norweskie Muzeum Ludowe mają niebywałą okazję ujrzenia drewnianego kościoła Gol stavkirke. Świątynia jest najlepiej rozpoznawalnym obiektem w kraju. Jej replikę wybudowano na Florydzie w Walt Disney World Resort jako symbol Norwegii.
 
Innym niezwykle ciekawym miejscem jest Muzeum Łodzi Wikingów, w którego wnętrzach podziwiać można statki, które umożliwiły dzielnym wojownikom siać spustoszenie w całej Europie. Ekspozycję dodatkowo wzbogacają przedmioty odnalezione w wielkich kurhanach.
 
Aby podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy, nie trzeba opuszczać miasta. Korzystając z wodnego tramwaju można dotrzeć na jedną z pięciu wysp, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. W Oslo usytuowane jest również Centrum Pokojowe Nagrody Nobla. Prezentuje ono wystawy poświęcone wojnie i pokojowi, a także nie militarne metody przeciwdziałania konfliktom zbrojnym. Przedstawiane są również prezentacje związane z historią Pokojowej Nagrody Nobla. Najpopularniejszym miejscem wypoczynku mieszkańców miasta jest Park Vigelanda, w którym podziwiać można ponad 2000 rzeźb autorstwa G. Videlanda.