Tanie loty do Осло

już od 73 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od73 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Осло są obecnie dostępne z: Gdańska. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Осло udostępniają linie lotnicze i Ryanair.
 
W maju najtańsze loty do Осло są oferowane z Gdańska. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 03 maj 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 17 maj 2021 r.Za tanie loty do Осло ( z Gdańska) w tych datach zapłacisz tylko 73 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Осло warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Осло z Gdańska oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Осло zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Norwegii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Осло. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Осло i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nawet obecnie Oslo pełne jest świadectw obecności wojowniczych Wikingów. Odwiedzający Norweskie Muzeum Ludowe mają niebywałą okazję ujrzenia drewnianego kościoła Gol stavkirke. Świątynia jest najlepiej rozpoznawalnym obiektem w kraju. Jej replikę wybudowano na Florydzie w Walt Disney World Resort jako symbol Norwegii.
 
Innym niezwykle ciekawym miejscem jest Muzeum Łodzi Wikingów, w którego wnętrzach podziwiać można statki, które umożliwiły dzielnym wojownikom siać spustoszenie w całej Europie. Ekspozycję dodatkowo wzbogacają przedmioty odnalezione w wielkich kurhanach.
 
Aby podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy, nie trzeba opuszczać miasta. Korzystając z wodnego tramwaju można dotrzeć na jedną z pięciu wysp, znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. W Oslo usytuowane jest również Centrum Pokojowe Nagrody Nobla. Prezentuje ono wystawy poświęcone wojnie i pokojowi, a także nie militarne metody przeciwdziałania konfliktom zbrojnym. Przedstawiane są również prezentacje związane z historią Pokojowej Nagrody Nobla. Najpopularniejszym miejscem wypoczynku mieszkańców miasta jest Park Vigelanda, w którym podziwiać można ponad 2000 rzeźb autorstwa G. Videlanda.