Tanie loty do Porto z Polski

już od 627 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od627 PLN
zKrakowa
od683 PLN
zPoznania
od792 PLN
zWrocławia
od1020 PLN
zGdańska
od1035 PLN
zKatowic
od1069 PLN
zSzczecina
od2234 PLN
zBydgoszczy
od7549 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Porto są obecnie z Warszawy, Krakowa i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Porto w czerwcu zaczynają się od 627 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Porto, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 18 październik 2022 r. Na powrót z Porto najlepiej wybrać 26 październik 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Porto warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Porto w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi TAP Portugal, Ryanair, KLM, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Porto są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Porto oferują linie: TAP Portugal.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Porto z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Porto. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Porto zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Portugalia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Porto. Podane ceny są orientacyjne.
 
Znana z doskonałych win oraz przesyconej tęsknotą za ojczyzną muzyki fado Portugalia należy do prawdziwych krajów z duszą. Portugalskie miasto Porto zaś jest jednym z najpiękniejszych miast po europejskiej stronie Atlantyku. Aby dać się oczarować, warto przejechać do sąsiedniego Vila Nova de Gaia. Z perspektywy znajdującego się tam wzgórza doskonale widać zarówno Stare Miasto jak i nowoczesną zabudowę największego ośrodka północnej Portugalii. Innym doskonałym punktem widokowym jest wieża Igreja e Torre dos Clerigos. Wybudowana w XVIII wieku wieża jest dzwonnicą kościoła. Całość kompleksu należy do najważniejszych przykładów architektury barokowej w mieście. W wolnej chwili warto wybrać się na spacer po historycznej dzielnicy Boavista. Znajduje się w niej wiele obiektów bezpośrednio odwołujących się do wspaniałej historii państwa. Obok pięknych pomników oraz bajecznych domów odnaleźć można jedną z wizytówek Porto – Casa de Musica. Wybudowana w 2005 roku hala koncertowa szybko stała się jedną z lokalnych atrakcji. Warto wybrać się na jeden z odbywających się w niej koncertów, aby móc lepiej poznać ducha północnej Portugalii.