Tanie loty do Poznania z Portugalii

już od 1324 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zLizbony
od1324 PLN
zCorvo Island
zFlores Island
zPico Island
zSanta Maria
Najtańsze loty do Poznania są obecnie z Lizbony.
 
Ceny tanich lotów z Portugalii do Poznania w sierpniu zaczynają się od 1324 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Portugalia Poznań, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 09 wrzesień 2022 r. Na powrót z Poznania najlepiej wybrać 17 wrzesień 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Portugalia Poznań warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Portugalii do Poznania w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i KLM. Tanie loty Portugalia Poznań są obecnie z Lizbony. Najtańsze połączenia lotnicze z Lizbony do Poznania oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Poznania z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Portugalii do Poznania. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Poznania zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Portugalia Polska nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Poznań. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wszechobecna przedsiębiorczość i wprost urzekająca gościnność to cechy, które sprawią, że od pierwszego wejrzenia zakochasz się w stolicy Wielkopolski. Uczucie to zyska jeszcze na sile dzięki oferowanym przez miasto rozmaitym alternatywom spędzania wolnego czasu. Wybierz Poznań -niezapomniane doznania, emocje i wrażenia gwarantowane.
 
Symbolem serca Wielkopolski jest bez wątpienia ratusz, przed którym każdego dnia w południe gromadzi się grupa mieszkańców i turystów, by zobaczyć miejski znak rozpoznawczy, czyli trykające się koziołki. Będąc na Starym Rynku, podziwiaj jego zabytkową zabudowę. Wygospodaruj też sporo czasu na zwiedzanie. Mnogość zabytków z różnych epok, z pewnością przyprawi Cię o ból głowy. Najstarsza część miasta – Ostrów Tumski czy arcydzieło baroku – Fara Poznańska to miejsca, których nie możesz pominąć. Poznań kojarzyć Ci się powinien także z nowoczesnością. Międzynarodowe Targi Poznańskie, bogata oferta kulturalna, wspaniałe tereny rekreacyjne, ogrody zoologiczne, palmiarnia oraz zmagania sportowe na najwyższym światowym poziomie to tylko część z atrakcji, jakie może Ci zaoferować stolica Wielkopolski.

Informujemy, że dnia 15 sierpnia nasza infolinia jest nieczynna. Zakupów online można dokonywać 24 godz na dobę pod pieczą dyżurujących specjalistów.