Tanie loty do Salzburga z Polski

już od 831 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od831 PLN
zPoznania
od912 PLN
zWrocławia
od1725 PLN
zZielonej Góry
od6667 PLN
zKatowic
od9176 PLN
zBydgoszczy
Najtańsze loty do Salzburga są obecnie z Krakowa, Poznania i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Salzburga w lipcu zaczynają się od 831 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Salzburg, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 11 sierpień 2020 r. Na powrót z Salzburga najlepiej wybrać 17 sierpień 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Salzburg warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Salzburga w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Salzburg są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Salzburga oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Salzburga z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Salzburga. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Salzburga zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Austria nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Salzburg. Podane ceny są orientacyjne.
 
Będąc w Salzburgu trudno wyjść z podziwu, że tak małe miasto ma w sobie żywotność prawdziwej metropolii. Doskonale łączy tradycyjny, austriacki klimat z rytmem współczesnego życia. A do tego jest malowniczo położone w pobliżu Alp, nad rzeką Salzach. Czekają tu na Ciebie wspaniałe zabytki, intensywne życie kulturalne, najlepsza kawa i wyśmienite salzburskie słodkości.
 
Jeszcze zanim zacznisz na dobre poznawać Salzburg, samo Stare Miasto robi ogromne wrażenie - wciśnięte między zielone wzgórza jest gęsto zabudowane zabytkami z różnych epok. Spacerując średniowiecznymi uliczkami miniesz szereg ważnych historycznych budynków. A ponad wszystkim góruje potężny Zamek-Forteca Hohensalzburg będący jednym z największych zamków w Europie. Idąc główną ulicą zabytkowego centrum, Getreidegasse, nie omiń słynnego domu narodzin Mozarta. Perełki architektoniczne spotyka się tu na każdym kroku, ducha minionych czasów czuć niemal wszędzie, a pod wieloma nazwami ulic kryją się niesamowite legendy. Kawa w trakcie zwiedzenia nie będzie zwykłą kawą, jeśli wstąpisz do XVII-wiecznej Café Tomaselli czy Café Fürst z XIX wieku. Tomaselli jest najstarsza w Europie i dawniej przesiadywali tam Mozart, Michael Haydn czy Max Reinhardt... A do kawy, salzburska specjalność -praliny Mozartkugel lub czekoladowo-marcepanowy tort Mozarta.
 
Koniecznie zajrzyj przed wyjazdem do kalendarza salzburskich imprez. Salzburger Festspiele (największy europejski letni festwial muzyki i teatru), Tydzień Mozartowski, Festiwal Wielkanocny, Salzburskie Dni Kultury, Jazz & The City to tylko niektóre propozycje. Zimą oczywiście czekają na Ciebie rozmaite jarmarki bożonarodzeniowe - są równie słynne jak te wiedeńskie czy paryskie. Naprawdę trudno oprzeć się pysznym, świątecznym zapachom i wyjątkowej atmosferze czasu Adwentu, który w Salzburgu wypełniają tradycyjne Serenady Adwentowe, jasełka, koncerty i wieczory literackie.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych