Tanie loty do Sharm El Sheikh z Polski

już od 2179 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od2179 PLN
zWrocławia
od2716 PLN
zRzeszowa
od2948 PLN
zKatowic
od3201 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Sharm El Sheikh są obecnie z Gdańska, Wrocławia i Rzeszowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Sharm El Sheikh w listopadzie zaczynają się od 2179 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Sharm El Sheikh, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 25 kwiecień 2022 r. Na powrót z Sharm El Sheikh najlepiej wybrać 03 maj 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Sharm El Sheikh warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Sharm El Sheikh w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi LOT, Swiss i Lufthansa. Tanie loty Polska Sharm El Sheikh są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Sharm El Sheikh oferują linie: LOT.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Sharm El Sheikh z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Sharm El Sheikh. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Sharm El Sheikh zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Egipt nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Sharm El Sheikh. Podane ceny są orientacyjne.
 
Sharm El Sheikh to niewątpliwie najpopularniejszy kurort wypoczynkowy w Egipcie. Zastanawiałeś się jednak jak spędzić czas w tym uroczym mieście, jeśli nie chcesz spędzać całych dni w luksusowych hotelach bądź na jednej z wielu przepięknych plaż? Okazuje się, że Sharm El Sheikh stwarza turystom wiele ciekawych możliwości. W Sharm El Sheikh nie można się nudzić. Kasyna, dyskoteki, pola golfowe, a także szereg atrakcji związanych z wodą. Niezależnie od tego, na co masz ochotę, tutaj na pewno to znajdziesz. Znajdujące się na południowym krańcu Półwyspu Synaj miasto jest rajem dla wielbicieli nurkowania. Krystalicznie czysta woda, wspaniałe koralowce, egzotyczna flora podwodna oraz rzadkie ryby tropikalne spowodują, że nie będziesz chciał wracać do domu. Warto również zaznaczyć, że jest to jedno z najtańszych miejsc na świecie, w którym na każdym poziomie można spróbować tej niezwykłej rozrywki. Z Sharm El Sheikh organizowane są także przejażdżki wielbłądem po pustyni oraz jednodniowe wycieczki do stolicy Egiptu – Kairu. W mieście znajdują się źródła siarkowe, które są uważane za lecznicze dla osób cierpiących na reumatyzm oraz choroby skóry. Ponadto, wieczorem warto przespacerować się wzdłuż zatoki Naama.