Tanie loty do Tokio z Polski

już od 2046 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
odWrocławia
od2046 PLN
odGdańska
od2059 PLN
odKrakowa
od2060 PLN
odWarszawy
od2081 PLN
odPoznania
od2353 PLN
odKatowic
od2580 PLN
odRzeszowa
od2722 PLN
odSzczecina
od2846 PLN
odBydgoszczy
odKoszalina
odZielonej Góry
Najtańsze loty do Tokio są obecnie z Wrocławia, Gdańska i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tokio w grudniu zaczynają się od 2046 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tokio, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 07 styczeń 2020 r. Na powrót z Tokio najlepiej wybrać 22 styczeń 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tokio warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tokio w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM, Air France, SAS i LOT. Tanie loty Polska Tokio są obecnie z Wrocławia. Najtańsze połączenia lotnicze z Wrocławia do Tokio oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tokio z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tokio. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tokio zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Japonia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tokio. Podane ceny są orientacyjne.
 
Ogromna metropolia, ważny węzeł komunikacyjny, istotne centrum handlowo-finansowe oraz prestiżowy ośrodek kulturalno-naukowy. Tokio, bo o nim mowa, co roku odwiedzane jest przez tysiące turystów z całego świata. Co sprawia, że jest tak popularne?
 
Stolica Japonii położona jest w środkowo-wschodniej części Wyspy Honsiu, nad Zatoką Tokijską. Wielu podróżników decyduje się odwiedzić to miejsce wiosną, kiedy to posiada ono najwięcej uroku. Spacery wśród kwitnących wiśni są jednym z ulubionych sposobów spędzania czasu o tej porze roku. Kochasz zwiedzanie? Choć miasto w większości zostało zniszczone w II wojnie światowej, nie oznacza to, że brak w nim miejsc o historycznej wartości. Pałac Cesarski, liczne budowle sakralne, a także jedne z najstarszych dzielnic – pełna świątyń Akasusa oraz obfitująca w pomniki, muzea i wspaniałe ogrody Ueno, sprawiają, że wprost nie chce się opuszczać japońskiej stolicy.
 
Na wskroś nowoczesne dzielnice, które oferują turystom morze atrakcji i możliwości rozrywkowych, wspaniała japońska kuchnia, świetnie wyposażone centra handlowe, a z drugiej strony parki będące prawdziwymi oazami spokoju, czynią Tokio miastem, którego nie da się zapomnieć.