Tanie loty do Tokio z Polski

już od 2393 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od2393 PLN
zKatowic
od2445 PLN
zGdańska
od2635 PLN
zWrocławia
od2900 PLN
zPoznania
od2901 PLN
zLublin
od3808 PLN
zKrakowa
od4088 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tokio są obecnie z Warszawy, Katowic i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tokio w maju zaczynają się od 2393 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tokio, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 26 październik 2022 r. Na powrót z Tokio najlepiej wybrać 04 listopad 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tokio warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tokio w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi SAS, LOT i Emirates. Tanie loty Polska Tokio są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Tokio oferują linie: SAS.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tokio z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tokio. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tokio zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Japonia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tokio. Podane ceny są orientacyjne.
 
Ogromna metropolia, ważny węzeł komunikacyjny, istotne centrum handlowo-finansowe oraz prestiżowy ośrodek kulturalno-naukowy. Tokio, bo o nim mowa, co roku odwiedzane jest przez tysiące turystów z całego świata. Co sprawia, że jest tak popularne?
 
Stolica Japonii położona jest w środkowo-wschodniej części Wyspy Honsiu, nad Zatoką Tokijską. Wielu podróżników decyduje się odwiedzić to miejsce wiosną, kiedy to posiada ono najwięcej uroku. Spacery wśród kwitnących wiśni są jednym z ulubionych sposobów spędzania czasu o tej porze roku. Kochasz zwiedzanie? Choć miasto w większości zostało zniszczone w II wojnie światowej, nie oznacza to, że brak w nim miejsc o historycznej wartości. Pałac Cesarski, liczne budowle sakralne, a także jedne z najstarszych dzielnic – pełna świątyń Akasusa oraz obfitująca w pomniki, muzea i wspaniałe ogrody Ueno, sprawiają, że wprost nie chce się opuszczać japońskiej stolicy.
 
Na wskroś nowoczesne dzielnice, które oferują turystom morze atrakcji i możliwości rozrywkowych, wspaniała japońska kuchnia, świetnie wyposażone centra handlowe, a z drugiej strony parki będące prawdziwymi oazami spokoju, czynią Tokio miastem, którego nie da się zapomnieć.