Tanie loty do Toronto z Niemiec

już od 1981 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zMonachium
od1981 PLN
zBerlina
od2036 PLN
zFrankfurtu
od2694 PLN
zDusseldorfu
zFriedrichshafen
zHeidelberg
zNorymbergi
zPaderbornu
zSaarbrucken
zStuttgartu
zWesterland
Najtańsze loty do Toronto są obecnie z Monachium, Berlina i Frankfurtu.
 
Ceny tanich lotów z Niemiec do Toronto w maju zaczynają się od 1981 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Niemcy Toronto, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 02 czerwiec 2022 r. Na powrót z Toronto najlepiej wybrać 13 czerwiec 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Niemcy Toronto warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Niemiec do Toronto w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi American Airlines, British Airways i Air Canada. Tanie loty Niemcy Toronto są obecnie z Monachium. Najtańsze połączenia lotnicze z Monachium do Toronto oferują linie: American Airlines.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Toronto z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Niemiec do Toronto. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Toronto zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Niemcy Kanada nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Toronto. Podane ceny są orientacyjne.
 
Z „miejsca spotkań” Indian z plemienia Huron, Toronto przeistoczyło się w obecnie największą metropolię anglojęzycznej Kanady. Niegdyś zapomniane i zepchnięte na dalszy plan miasto, znalazło się na ustach całego świata dopiero w latach 20. XIX wieku za sprawą naukowców, którzy odkryli insulinę. Od tego momentu nie przestano o nim mówić.
 
W Toronto poczujesz się jak prawdziwy kosmopolita. Mieszkają tu przedstawiciele 150 grup etnicznych, co ONZ uhonorowało tytułem „Najbardziej multikulturowego miasta świata”. To zróżnicowanie widać również w architekturze miasta, która obfituje w zabytki stworzone w duchu europejskim, takie jak neogotycki zamek Casa Loma czy Queen's Park, nazwany na cześć królowej Wiktorii. Ponadto w Toronto każdy Polak poczuje się prawie jak w domu, gdyż zważywszy na liczebność Polonii kanadyjskiej, w 1980 roku, przy ulicy Roncesvalles wzniesiono pierwszy na świecie pomnik ofiar katyńskich.
 
Co więcej, największe miasto Kanady miłuje się w sztuce, czego dowodem jest zbiór prawie 30 tys. arcydzieł, spoczywających w Art Gallery of Ontario. Jest to największa galeria sztuki w Ameryce Północnej! Podziwiać tu można obrazy takich artystów jak Rembrandt, Picasso, Monet, van Gogh czy Gauguina oraz największą na świecie kolekcję rzeźb Henry'ego Moore'a, licząca aż 931 eksponatów! Toronto to miasto nowoczesne, a zarazem żyjące w zgodzie z przeszłością i oddające jej należyty hołd.