Tanie loty do Toronto z Polski

już od 1618 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od1618 PLN
zGdańska
od1630 PLN
zRzeszowa
od1630 PLN
zKrakowa
od1635 PLN
zSzczecina
od1639 PLN
zWarszawy
od1640 PLN
zPoznania
od1641 PLN
zKatowic
od1672 PLN
zBydgoszczy
od2220 PLN
zLublin
od2379 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Toronto są obecnie z Wrocławia, Gdańska i Rzeszowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Toronto w sierpniu zaczynają się od 1618 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Toronto, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 04 luty 2021 r. Na powrót z Toronto najlepiej wybrać 15 luty 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Toronto warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Toronto w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Lufthansa, LOT i Air Canada. Tanie loty Polska Toronto są obecnie z Wrocławia. Najtańsze połączenia lotnicze z Wrocławia do Toronto oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Toronto z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Toronto. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Toronto zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Kanada nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Toronto. Podane ceny są orientacyjne.
 
Z „miejsca spotkań” Indian z plemienia Huron, Toronto przeistoczyło się w obecnie największą metropolię anglojęzycznej Kanady. Niegdyś zapomniane i zepchnięte na dalszy plan miasto, znalazło się na ustach całego świata dopiero w latach 20. XIX wieku za sprawą naukowców, którzy odkryli insulinę. Od tego momentu nie przestano o nim mówić.
 
W Toronto poczujesz się jak prawdziwy kosmopolita. Mieszkają tu przedstawiciele 150 grup etnicznych, co ONZ uhonorowało tytułem „Najbardziej multikulturowego miasta świata”. To zróżnicowanie widać również w architekturze miasta, która obfituje w zabytki stworzone w duchu europejskim, takie jak neogotycki zamek Casa Loma czy Queen's Park, nazwany na cześć królowej Wiktorii. Ponadto w Toronto każdy Polak poczuje się prawie jak w domu, gdyż zważywszy na liczebność Polonii kanadyjskiej, w 1980 roku, przy ulicy Roncesvalles wzniesiono pierwszy na świecie pomnik ofiar katyńskich.
 
Co więcej, największe miasto Kanady miłuje się w sztuce, czego dowodem jest zbiór prawie 30 tys. arcydzieł, spoczywających w Art Gallery of Ontario. Jest to największa galeria sztuki w Ameryce Północnej! Podziwiać tu można obrazy takich artystów jak Rembrandt, Picasso, Monet, van Gogh czy Gauguina oraz największą na świecie kolekcję rzeźb Henry'ego Moore'a, licząca aż 931 eksponatów! Toronto to miasto nowoczesne, a zarazem żyjące w zgodzie z przeszłością i oddające jej należyty hołd.

COVID-19 - Ważny komunikat dla podróżnych