Tanie loty do Tunisu z Polski

już od 978 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od978 PLN
zGdańska
od1183 PLN
zKrakowa
od1296 PLN
zWrocławia
od1913 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Tunisu są obecnie z Warszawy, Gdańska i Krakowa.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Tunisu w październiku zaczynają się od 978 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Tunis, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 28 styczeń 2022 r. Na powrót z Tunisu najlepiej wybrać 08 luty 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Tunis warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Tunisu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Air France i Lufthansa. Tanie loty Polska Tunis są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Tunisu oferują linie: Air France.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Tunisu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Tunisu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Tunisu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Tunezja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Tunis. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jak połączyć jedno z największych miast starożytności z tętniącą życiem, współczesną metropolią? Nie jest to zadanie łatwe, jednak władze tunezyjskiej stolicy najwyraźniej znalazły na to sposób. Wyprawa do Tunisu to wspaniały pomysł na wakacje zarówno dla amatorów zwiedzania, kąpieli słonecznych a nawet aktywnego wypoczynku. W położonych jedynie 17 km od centrum miasta ruinach Kartaginy można na własnej skórze poczuć atmosferę jednego z najpotężniejszych centrów handlowych starożytnego świata. Na tego rodzaju wycieczkę najlepiej wybrać się na grzbiecie wielbłąda. Przy tym tego typu wycieczki organizowane są nie tylko do ruin, ale także dalej w głąb pustyni. Jeśli jednak wolisz odpocząć z dala od nieznośnego gorąca, powinieneś wybrać się na eksplorację podwodnego świata. Ciepłe wody i bogactwo fauny oraz flory południowych wybrzeży Morza Śródziemnego zachęcają do nurkowania. W wolnej chwili warto wybrać się na spacer po zabytkowym sercu Tunisu. Jednymi z najciekawszych obiektów, jakie można podziwiać, są dwie chrześcijańskie katedry. Wspaniale wpisują się one w architekturę starego miasta.