Tanie loty do Zadaru z Polski

już od 213 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od213 PLN
zGdańska
od227 PLN
zWarszawy
od245 PLN
zWrocławia
od355 PLN
zZielonej Góry
od4292 PLN
zSzczecina
od4392 PLN
zBydgoszczy
Najtańsze loty do Zadaru są obecnie z Poznania, Gdańska i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Zadaru w sierpniu zaczynają się od 213 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Zadar, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 19 wrzesień 2021 r. Na powrót z Zadaru najlepiej wybrać 23 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Zadar warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Zadaru w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair i LOT. Tanie loty Polska Zadar są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Zadaru oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Zadaru z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Zadaru. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Zadaru zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Chorwacja nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Zadar. Podane ceny są orientacyjne.
 
Być może Zadar nie jest tak popularnym chorwackim miastem jak Dubrownik, Zagrzeb czy Split. Jednak na pewno warto zajrzeć do tego ważnego ośrodka przemysłowego i kulturalnego w kraju. Zwiedzając miasto, z pewnością natkniesz się na ruiny budowli rzymskich, przedromańskie, romańskie, gotyckie i renesansowe budynki, a także barokowe pałace oraz ratusz i arsenał. Zajrzyj koniecznie do kościoła św. Marii z XII w. oraz kościoła św. Szymona z unikalnym srebrnym sarkofagiem. Zbiory z czasów starożytności i średniowiecza znajdziesz także w Muzeum Archeologicznym oraz w Muzeum Starożytnego Szkła.
 
Jeśli jednak nie interesują Cię zabytki historyczne,wybierz się w okolice przystani promowej, niedaleko której znajdują się organy, wydające niski dźwięk, gdy nadchodzi fala. Koniecznie spróbuj słynnego likieru Marashino, będącego dumą miasta. Zajrzyj także na Kalelargę – główną i najbardziej znaną ulicę w mieście, na której, obok zabytkowych budynków, można znaleźć wiele nowoczesnych konstrukcji.
 
Żądnym kontaktu z przyrodą poleca się rejs na jedną z cichych i spokojnych pobliskich wysp. Unikalną florę i faunę można natomiast podziwiać w kilku przepięknych parkach narodowych położonych w pobliżu Zadaru.