Tanie loty do Zanzibaru

już od 2161 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNiemiec
od2161 PLN
zPolski
od2350 PLN
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Tanie połączenia lotnicze do Zanzibaru są obecnie dostępne z: Berlina i Wrocławia. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Zanzibaru udostępniają linie lotnicze Kenya Airways i SAS.
 
W marcu najtańsze loty do Zanzibaru są oferowane z Berlina. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 07 maj 2020 r. Powrót zaplanuj sobie na 13 maj 2020 r.Za tanie loty do Zanzibaru ( z Berlina) w tych datach zapłacisz tylko 2161 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Zanzibaru warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Zanzibaru z Berlina oferują obecnie linie lotnicze: Kenya Airways. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Zanzibaru zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Tanzanii.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Zanzibaru. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Zanzibaru i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Ta niewielka wysepka, położona zaledwie 40 km od wybrzeża Afryki kusi turystów z całego świata. Osoby spragnione słońca i niecodziennych doznań przybywają tłumnie w jej skromne, piaszczyste progi. Zanzibar określa się mianem „pachnącej wyspy”. Tutejsze powietrze zniewala zmysły intensywną, aromatyczną wonią kardamonu, goździków, imbiru, anyżu, wanilii czy kolendry – roślin, z uprawy których wyspa słynie od setek lat.
 
Różnorodność jest znakiem rozpoznawczym Zanzibaru i dotyczy to zarówno flory jak i fauny. W rezerwacie przyrody Jozani Forest dostrzec można, ukryte w koronach baobabów i fikusów, malutkie małpki Red Colobus, a także ich większe koleżanki, małpy błękitne. Znajdziesz tam również wiele gatunków jaszczurek i motyli. Na Więziennej Wyspie, oprócz ruin XIX-wiecznego więzienia, atrakcję stanowią żółwie olbrzymie, sprowadzone ponad dwieście lat temu z Seszeli.
 
Warto wspomnieć również o Stone Town, która jest najstarszą dzielnicą Zanzibaru. Przenikają się tam tradycje i zabytki kultury muzułmańskiej, indyjskiej i afrykańskiej. O historii wyspy można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy odwiedzając Muzeum Narodowe Zanzibaru, mieszczące się w dawnej rezydencji sułtana Omanu. To wyjątkowe miejsce określa się również mianem „Domu cudów”, bowiem w XIX wieku stanowiło jedyny budynek na Zanzibarze, który miał stały dostęp do wody, elektryczność oraz... windę! Czyż Zanzibar nie jest wyjątkowy?