Bilety lotnicze z Polski do Aten

już od 255 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od255 PLN
zWrocławia
od320 PLN
zKrakowa
od534 PLN
zWarszawy
od619 PLN
zGdańska
od989 PLN
zPoznania
od1243 PLN
zLublin
od1345 PLN
zRzeszowa
od1571 PLN
zBydgoszczy
od10661 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Aten są realizowane z Katowic. Tanie loty z Katowic są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Katowic.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Katowic za bilety lotnicze z Polski do Aten zapłacisz tylko 255 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Aten niższą od powyższej z Katowic.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Aten wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 255 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Aten.
 


 
Grecka stolica co roku odwiedzana jest przez rzesze turystów z całego świata. Spragnieni niesamowitych wrażeń i doznań, spełniają tam swoje najskrytsze marzenia. Co zyskasz, wybierając się w podróż do tego pięknego miasta?
 
Ateny to prawdziwy raj dla tych, którzy kochają poznawać tajemnice przeszłości i odkrywać co chwilę nowe elementy historycznej układanki. To tu właśnie znajdziesz jedyne w swoim rodzaju placówki muzealne, zobaczysz słynny Akropol, starożytne teatry, pomniki i świątynie. W trakcie swojej podróży przeniesiesz się także w czasy wieków średnich, zwiedzając średniowieczne kościoły. Po niezwykle ciekawym zwiedzaniu, wkroczysz w XXI wiek i poznasz współczesne oblicze miasta. Po zachodzie słońca, spacerując wąskimi, krętymi uliczkami, usłyszysz rozbawione głosy ludzi i dźwięki greckiej muzyki. Koniecznie zatrzymaj się chociaż na chwilkę w jednej z tawern, które na wskroś przesiąknięte są niepowtarzalną atmosferą stolicy Grecji. Mieniące się tysiącem kolorów targi i wypełnione po brzegi kulinarnymi przysmakami lokalne restauracje sprawią, że pobyt w tym mieście okaże się wyjątkowo udany. Nie wahaj się, grecka stolica czeka. Moc atrakcji i niezapomniane wspomnienia gwarantowane.