Bilety lotnicze z Polski do Aten

już od 194 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od194 PLN
zWarszawy
od287 PLN
zKatowic
od342 PLN
zGdańska
od797 PLN
zPoznania
od834 PLN
zBydgoszczy
od924 PLN
zLublin
od1068 PLN
zКошалин
zЛодзь
zОльштын
zРадом
zЖешув
zЩецин
zВроцлав
zЗелена-Гура
Najtańsze loty do Aten są realizowane z Krakowa. Tanie loty z Krakowa są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z Polski mogą być wyższe niż z Krakowa.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Krakowa za bilety lotnicze z Polski do Aten zapłacisz tylko 194 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy z Polski do Aten niższą od powyższej z Krakowa.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze z Polski do Aten wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 194 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Aten.
 


 
Grecka stolica co roku odwiedzana jest przez rzesze turystów z całego świata. Spragnieni niesamowitych wrażeń i doznań, spełniają tam swoje najskrytsze marzenia. Co zyskasz, wybierając się w podróż do tego pięknego miasta?
 
Ateny to prawdziwy raj dla tych, którzy kochają poznawać tajemnice przeszłości i odkrywać co chwilę nowe elementy historycznej układanki. To tu właśnie znajdziesz jedyne w swoim rodzaju placówki muzealne, zobaczysz słynny Akropol, starożytne teatry, pomniki i świątynie. W trakcie swojej podróży przeniesiesz się także w czasy wieków średnich, zwiedzając średniowieczne kościoły. Po niezwykle ciekawym zwiedzaniu, wkroczysz w XXI wiek i poznasz współczesne oblicze miasta. Po zachodzie słońca, spacerując wąskimi, krętymi uliczkami, usłyszysz rozbawione głosy ludzi i dźwięki greckiej muzyki. Koniecznie zatrzymaj się chociaż na chwilkę w jednej z tawern, które na wskroś przesiąknięte są niepowtarzalną atmosferą stolicy Grecji. Mieniące się tysiącem kolorów targi i wypełnione po brzegi kulinarnymi przysmakami lokalne restauracje sprawią, że pobyt w tym mieście okaże się wyjątkowo udany. Nie wahaj się, grecka stolica czeka. Moc atrakcji i niezapomniane wspomnienia gwarantowane.