Bilety lotnicze do Chicago

już od 1943 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPolski
od1943 PLN
zAfryki Południowej
zRepubliki Czeskiej
zStanów Zjednoczonych
zWielkiej Brytanii
Masz ochotę na niezwykłą wyprawę do miasta oddalonego o tysiące kilometrów od domu? Boisz się nieznanego, a w obcym mieście chcesz czuć się jak u siebie w domu? Idealnym miejscem do dalekiej podróży, gdzie przypadkowo napotkani na ulicy przechodnie mówią po polsku, jest Chicago.
 
Miasto skupia największą ilość Polaków, którzy zdecydowali się na emigrację. Czy wiesz, że ponad 1 milion ludzi posługuje się naszą ojczystą mową w samym sercu Ameryki? Warto wybrać się polskimi śladami, zobaczyć dwa najważniejsze pomniki Mikołaja Kopernika i Tadeusza Kościuszki. Centrum polskości jest oczywiście Polish Village, potocznie nazywana Jackowem. W tym miejscu sporo naszych rodaków zdecydowało się na osiedlenie, a na porządku dziennym jest widok sklepów w barwach biało-czerwonych, nakłaniających do zakupu towarów pochodzących z ojczyzny, położonej za wzburzonymi wodami oceanu.
 
Gdy nasycisz się polskimi akcentami, wybierz się na spacer ulicami miasta i odkryj jego tajemnice. Wśród drapaczy chmur napotkasz wiele ciekawych galerii sztuki i muzeów. Sprawdź na własnej skórze, dlaczego Chicago nazywane jest również Wietrznym Miastem.
 
Najtańsze loty do Chicago są realizowane z Warszawy. Tanie loty z Warszawy są obsługiwane przez linie lotnicze . Ceny połączeń lotniczych z innych lotnisk z mogą być wyższe niż z Warszawy.
 
Wybierając najtańsze połączenie lotnicze z Warszawy za bilety lotnicze do Chicago zapłacisz tylko 1943 PLN. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena biletu, dostępna tylko w wybranych datach.
 
Ceny biletów lotniczych zależą bezpośrednio od aktualnej dostępności miejsc w samolotach. Dostępność miejsc zmienia się codziennie. Może się więc zdarzyć, że wybierając inne lotniska dla konkretnych dat, znajdziesz cenę za bilet lotniczy do Chicago niższą od powyższej z Warszawy.
 
Aby sprawdzić w jakich datach są dostępne najtańsze bilety lotnicze do Chicago wybierz lotnisko, z którego chcesz wystartować i kliknij na klawisz z ceną (np. 1943 PLN) lub napisem "Sprawdź cenę". Po wybraniu daty wylotu i/lub powrotu na następnej stronie zostaną wyszukane połączenia lotnicze z wybranego lotniska do Chicago.