Tanie loty do Alicante z Polski

już od 622 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od622 PLN
zWarszawy
od836 PLN
zWrocławia
od840 PLN
zKrakowa
od1212 PLN
zSzczecina
od2263 PLN
zKatowic
od6657 PLN
zBydgoszczy
od7844 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Alicante są obecnie z Gdańska, Warszawy i Wrocławia.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Alicante w czerwcu zaczynają się od 622 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Alicante, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 09 październik 2022 r. Na powrót z Alicante najlepiej wybrać 20 październik 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Alicante warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Alicante w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, KLM, LOT i TAP Portugal. Tanie loty Polska Alicante są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Alicante oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Alicante z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Alicante. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Alicante zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Hiszpania nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Alicante. Podane ceny są orientacyjne.
 
Położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego Alicante już w czasach arabskich pełniło ważną rolę w życiu mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego. Obecnie jest to jeden z najchętniej odwiedzanych ośrodków wypoczynkowych na hiszpańskim wybrzeżu. Piaszczyste plaże i błękit morza sprawiają, że coraz więcej osób wybiera Alicante na miejsce spędzenia urlopu. Górujące nad miastem ruiny zamku Castillo de Santa Barbara są najpopularniejszym miejscem spotkań młodzieży. Życie towarzyskie toczy się w cieniu fortecy będącej w średniowieczu strażnikiem miasta. Odwiedzając Alicante należy odwiedzić jedną z najbardziej znanych tras spacerowych w całej Hiszpanii. Explanada de Espana dzięki trójkolorowej falistej mozaice tworzy niesamowitą atmosferę kurortu, z którego nie chce się wracać. Malownicze miasto przygotowało również coś dla amatorów sztuk pięknych. Działające w Alicante Muzeum Sztuk XX wieku w swoich zbiorach posiada płótna największych hiszpańskich malarzy. Unikalne dzieła Pabla Picassa czy Salvadora Dali oczarują każdego wielbiciela sztuki. Jeśli jednak chcesz skryć się przed hiszpańskim upałem, wybierz się na spacer do parku Lo Morant, gdzie w cieniu drzew odpoczniesz od prażącego słońca.