Tanie loty do Bostonu z Polski

już od 2180 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWrocławia
od2180 PLN
zWarszawy
od2204 PLN
zKatowic
od2228 PLN
zPozna?
od2269 PLN
zKrakowa
od2312 PLN
zBydgoszczy
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Bostonu są obecnie z Wrocławia, Warszawy i Katowic.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Bostonu w październiku zaczynają się od 2180 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Boston, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 19 październik 2021 r. Na powrót z Bostonu najlepiej wybrać 26 październik 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Boston warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Bostonu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Air Canada, Lufthansa i Delta. Tanie loty Polska Boston są obecnie z Wrocławia. Najtańsze połączenia lotnicze z Wrocławia do Bostonu oferują linie: Air Canada.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Bostonu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Bostonu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Bostonu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Stany Zjednoczone nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Boston. Podane ceny są orientacyjne.
 
Całkiem słusznie Boston kojarzyć się może z westernami oraz Dzikim Zachodem. Ta położona w północno-wschodniej części Stanów Zjednoczonych, nad zatoką Massachusetts metropolia jest jednym z najstarszych i najważniejszych miast w kraju. Boston został założony w roku 1630 i bardzo szybko stał się ważnym ośrodkiem naukowym i gospodarczym. Początkowo rozwijał się głównie jako port, a miejscowi mieszkańcy zbili swoje fortuny na handlu i eksporcie. Również i kupcy jako pierwsi zaczęli się otwarcie przeciwstawiać imperium brytyjskiemu, polityce celnej i ograniczeniach w handlu. Dziś waśnie te znane są jako bostońskie picie herbaty. Równolegle jednak z portem w Bostonie zaczęły rozwijać się też i uczelnie wyższe, a wiele z nich, w tym również położonych w pobliżu Bostonu Harvard University założony w 1636 roku, wciąż zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepszych uczelni w Stanach Zjednoczonych.
 
Chociaż Boston wciąż jest jednym z większych miast w Stanach Zjednoczonych, to jednak nie ominął go kryzys gospodarczy. Miejscowy port również stracił swoje wcześniejsze znaczenie na rzecz dynamicznie rozwijającego się Nowego Jorku. Miasto jednak po II wojnie światowej zaczęto przebudowywać, wzrosło znaczenie sektora usługowego, na miejscu starych, zabytkowych budynków wzniesiono drapacze chmur, które stały się szybko siedzibą dla mnożących się w mieście banków i innych firm usługowych.
 
W tej na nowo tętniącej życiem metropolii wciąż jednak można znaleźć ślady przeszłości. Wystarczy patrzeć uważnie pod nogi, ponieważ charakterystyczna, czerwona linia na chodnikach, tzw. Freedom Trail zaprowadzi każdego turystę do najważniejszych zabytków miasta. Warto też wybrać się do dzielnicy Beacon Hill. To właśnie tu zachowały się stare zabudowania tak typowe dla Bostonu sprzed lat. Warto wiedzieć, że w Bostonie odbywa się jeden z najstarszych na świecie maratonów, który po raz pierwszy miał miejsce już w 1897 roku. Z kolei miejscowa drużyna koszykówki Boston Celtics aż siedemnastokrotnie uzyskała tytuł mistrza NBA.