Tanie loty do Honolulu z Polski

już od 3134 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
Najtańsze loty do Honolulu są obecnie z Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Honolulu w październiku zaczynają się od 3134 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Honolulu, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 06 styczeń 2022 r. Na powrót z Honolulu najlepiej wybrać 18 styczeń 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Honolulu warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Honolulu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi i Lufthansa. Tanie loty Polska Honolulu są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Honolulu oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Honolulu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Honolulu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Honolulu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Stany Zjednoczone nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Honolulu. Podane ceny są orientacyjne.
 
Honolulu usytuowane na hawajskiej wyspie Oahu to stolica stanu, centrum gospodarcze, największe miasto archipelagu. Cały łańcuch wysp jest rajem do życia i odwiedzenia. Iddyliczne miejsce zachęca nocną zabawą, ale co ważne z zachowaniem wielu tradycyjnych elementów rodzimej kultury.
 
Ciesz się ze wspaniałych dań z owoców morza w jednej z pięciogwiazdkowych restauracji rozsianych po całym mieście, znajdź idealny prezent dla bliskiej osoby bądź pamiątki w różnych sklepach, skorzystaj z festiwali i corocznych imprez. Koniecznie przejdź wycieczką do góry wygasłego wulkanu. Zobacz niewiarygodnie czystą wodę zatoki, skorzystaj z aktywności, pływaj, surfuj, a jak chcesz odpocząć to opalaj się na piaskach doskonałej plaży Waikiki. Zagraj na jednym ze światowej sławy pól golfowych, zwiedzaj pałac Iolani z XIX wieku zbudowany przez króla Kalakaua, wysłuchaj muzyki miejscowego zespołu. Spójrz na niegdyś najwyższy budynek na Hawajach – Aloha Tower.
 
Wszystkie wymienione aktywności to światowej klasy atrakcje turystyczne. Korzystanie z nich przy jasnych światłach miasta Honolulu z pięknym widokiem na Ocean Spokojny to czysta przyjemność.