Tanie loty do Krakowa

już od 77 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zNorwegii
od77 PLN
zWielkiej Brytanii
od94 PLN
zUkrainy
od101 PLN
zŁotwa
od173 PLN
zWłoch
od181 PLN
zHolandii
od188 PLN
zIzraela
od262 PLN
zBelgii
od265 PLN
zSzwajcarii
od286 PLN
zFrancji
od326 PLN
zChorwacji
od441 PLN
zSzwecji
od455 PLN
zPolski (loty krajowe)
od501 PLN
zRepubliki Irlandii
od509 PLN
zMalty
od588 PLN
zWęgier
od621 PLN
zPortugalii
od642 PLN
zLuksemburgu
od773 PLN
zFinlandii
od902 PLN
zGruzji
od1078 PLN
zWysp Owczych
od1464 PLN
zRosji
od1483 PLN
zEgiptu
od1777 PLN
zStanów Zjednoczonych
od2084 PLN
zGrecji
od2115 PLN
zTajlandii
od3087 PLN
zKanady
od4331 PLN
zMaroka
od13213 PLN
zRepubliki Czeskiej
Tanie połączenia lotnicze do Krakowa są obecnie dostępne z: Oslo, Glasgow i Kijowa. Na chwilę obecną najbardziej atrakcyjne cenowo oferty do Krakowa udostępniają linie lotnicze Ryanair, Easy Jet, Wizz Air, LOT, KLM i Lufthansa.
 
W sierpniu najtańsze loty do Krakowa są oferowane z Oslo. Aby skorzystać z najtańszego połączenia tam i z powrotem na rozpoczęcie podróży wybierz 17 sierpień 2021 r. Powrót zaplanuj sobie na 21 sierpień 2021 r.Za tanie loty do Krakowa ( z Oslo) w tych datach zapłacisz tylko 77 PLN.
 
Jest to oczywiście najniższa możliwa cena lotu, która może być dostępna tylko w wyżej wymienionych datach. Ceny biletów lotniczych zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze do Krakowa warto zakupić jak najwcześniej.Tanie loty do Krakowa z Oslo oferują obecnie linie lotnicze: Ryanair. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Krakowa zawsze warto sprawdzić czy nie ma innych (tańszych) lotów do Polski.
 
Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka lotów do Krakowa. Dane o połączeniach lotniczych zbierane z wielu różnych systemów rezerwacyjnych, umożliwiają wyszukiwanie połączenia lotniczego do Krakowa i zakup biletu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności przechodzenia na stronę innego dostawcy. Podane ceny są orientacyjne.
 
Dawna stolica Polski należy do najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Kojarzony za granicą jako doskonałe miejsce do imprezowania Kraków, ma do zaoferowania znacznie więcej, niż jedynie kluby i bary. Malownicze Stare Miasto oraz Kazimierz urzekają wąskimi kameralnymi uliczkami, a ich piękno doceniło nawet UNESCO, wpisując oba miejsca na listę światowego dziedzictwa.
 
Zamek Królewski na Wawelu lub Teatr im. J. Słowackiego są miejscami których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ich piękno zachwyca turystów zarówno z Polski jak i całego świata. Jednym z najciekawszych zabytków Krakowa jest dzielnica Nowa Huta. Powstawała od 1949 roku jako wzorcowe socjalistyczne miasto i obecnie stanowi jedną z najniebezpieczniejszych części stolicy Małopolski.
 
W Krakowie znajduje się najwięcej placówek muzealnych w całej Polsce. Odwiedzający mają niebywałą okazję do podziwiania tak znanych dzieł sztuki, jak obraz „Dama z łasiczką” autorstwa Leonarda da Vinci. W mieście funkcjonują także prywatne muzea. Jednym z nich jest znajdująca się w podziemiach kamienicy przy ulicy Floriańskiej ekspozycja „Dawne narzędzia tortur”. Odwiedzających wita manekin przebrany za średniowiecznego kata.