Tanie loty do Lwowa z Polski

już od 110 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKrakowa
od110 PLN
zKatowic
od116 PLN
zGdańska
od187 PLN
zWrocławia
od250 PLN
zPoznania
od263 PLN
zBydgoszczy
od477 PLN
zZielonej Góry
od508 PLN
zLublin
od543 PLN
zSzczecina
od544 PLN
zRzeszowa
od659 PLN
Najtańsze loty do Lwowa są obecnie z Krakowa, Katowic i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Lwowa w styczniu zaczynają się od 110 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Lwów, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 24 marzec 2020 r. Na powrót z Lwowa najlepiej wybrać 26 marzec 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Lwów warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Lwowa w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Wizz Air i LOT. Tanie loty Polska Lwów są obecnie z Krakowa. Najtańsze połączenia lotnicze z Krakowa do Lwowa oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Lwowa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Lwowa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Lwowa zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Ukraina nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Lwów. Podane ceny są orientacyjne.
 
Lwów to istotny ośrodek naukowy, kulturalny i przemysłowy zachodniej Ukrainy. Ci, którzy mieli okazję go zobaczyć, podkreślają, że od pierwszego dnia pobytu pokochali ten przepiękny zespół miejski nad Pełtwią.
 
Jego mieszkańcy, tworzą niezwykle ciekawą mieszankę kulturową. Dostrzec tam można bowiem nie tylko silne wpływy polskie, ale i ormiańskie, ruskie oraz żydowskie. Specyficzną cechą miasta jest także zróżnicowanie wyznaniowe. Spotkasz tam osoby trzech wyznań: rzymskokatolickiego, prawosławnego i ormiańskiego. Wszystko to warunkuje niesamowitą atmosferę tego miejsca i sprawia, że chce się zagłębić w najdalsze jego zakątki.
 
Zwiedzanie Lwowa będzie niepowtarzalną podróżą po dawnych epokach. Zachwycą Cię wykonane w różnych stylach architektonicznych budowle sakralne, historyczna zabudowa starego miasta wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO, wspaniałe pałace i bogata oferta kulturalna. Podczas spaceru uliczkami miasta zachwycisz się też często napotykanymi śladami polskości i skosztujesz lokalnych smakołyków.. Chcesz zrobić wspaniałe zdjęcia lub podziwiać krajobraz okolicy? Udaj się na Wzgórze Zamkowe. Lwów z pewnością Cię nie zawiedzie.