Tanie loty do Lwowa z Polski

już od 83 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od83 PLN
zKrakowa
od95 PLN
zWarszawy
od95 PLN
zGdańska
od125 PLN
zPoznania
od332 PLN
zBydgoszczy
od397 PLN
zLublin
od500 PLN
zRzeszowa
od515 PLN
zSzczecina
od515 PLN
zZielonej Góry
od566 PLN
zŁódź
od808 PLN
zWrocławia
Najtańsze loty do Lwowa są obecnie z Katowic, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Lwowa w październiku zaczynają się od 83 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Lwów, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 luty 2020 r. Na powrót z Lwowa najlepiej wybrać 07 luty 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Lwów warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Lwowa w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Wizz Air, Ryanair, LOT i Lufthansa. Tanie loty Polska Lwów są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Lwowa oferują linie: Wizz Air.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Lwowa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Lwowa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Lwowa zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Ukraina nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Lwów. Podane ceny są orientacyjne.
 
Lwów to istotny ośrodek naukowy, kulturalny i przemysłowy zachodniej Ukrainy. Ci, którzy mieli okazję go zobaczyć, podkreślają, że od pierwszego dnia pobytu pokochali ten przepiękny zespół miejski nad Pełtwią.
 
Jego mieszkańcy, tworzą niezwykle ciekawą mieszankę kulturową. Dostrzec tam można bowiem nie tylko silne wpływy polskie, ale i ormiańskie, ruskie oraz żydowskie. Specyficzną cechą miasta jest także zróżnicowanie wyznaniowe. Spotkasz tam osoby trzech wyznań: rzymskokatolickiego, prawosławnego i ormiańskiego. Wszystko to warunkuje niesamowitą atmosferę tego miejsca i sprawia, że chce się zagłębić w najdalsze jego zakątki.
 
Zwiedzanie Lwowa będzie niepowtarzalną podróżą po dawnych epokach. Zachwycą Cię wykonane w różnych stylach architektonicznych budowle sakralne, historyczna zabudowa starego miasta wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO, wspaniałe pałace i bogata oferta kulturalna. Podczas spaceru uliczkami miasta zachwycisz się też często napotykanymi śladami polskości i skosztujesz lokalnych smakołyków.. Chcesz zrobić wspaniałe zdjęcia lub podziwiać krajobraz okolicy? Udaj się na Wzgórze Zamkowe. Lwów z pewnością Cię nie zawiedzie.