Tanie loty do Odessy z Polski

już od 78 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od78 PLN
zKrakowa
od78 PLN
zPoznania
od78 PLN
zGdańska
od219 PLN
zWrocławia
od309 PLN
zWarszawy
od374 PLN
zLublin
od626 PLN
zBydgoszczy
od644 PLN
zSzczecina
od647 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Odessy są obecnie z Katowic, Krakowa i Poznania.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Odessy w grudniu zaczynają się od 78 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Odessa, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 14 styczeń 2020 r. Na powrót z Odessy najlepiej wybrać 16 styczeń 2020 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Odessa warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Odessy w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, UKRAINE i LOT. Tanie loty Polska Odessa są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Odessy oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Odessy z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Odessy. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Odessy zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Ukraina nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Odessa. Podane ceny są orientacyjne.
 
Z założeniem Odessy wiąże się niezwykle ciekawa historia. Ten ważny czarnomorski port założony został przez francuskiego księcia A. du Plessis. Jako zasłużony oficer w carskiej armii został mianowany późniejszym gubernatorem Krymu, i już na początku swoich rządów podjął decyzję o budowie miasta mającego stać się prawdziwą perłą Morza Czarnego. Symbolem Odessy są znane na całym świecie Schody Potiomkinowskie. Oryginalnie składały się co prawda z 200 stopni, jednak podczas konserwacji zaszła konieczność zredukowania ich ilości do 192. Na szczycie tej stromej konstrukcji znajduje się pomnik przedstawiający założyciela miasta. Szczególne wyrazy uznania należą się temu, kto, czytając tablicę pamiątkową, domyśli się jak zapisać nazwisko francuskiego arystokraty. Wszystko dlatego, że w języku ukraińskim obce wyrazy przekładane są w sposób fonetyczny. Większość zabytkowej architektury miejskiej utrzymana jest w stylu niezwykle wręcz delikatnego klasycyzmu. Począwszy od budynku opery, aż po pamiątkową rotundę na placu Woroncowa, w całym mieście odszukać można piękne, regularne zabudowania odwołujące się swoją bryłą do porządków greckich.