Tanie loty do Pekinu z Polski

już od 2271 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zGdańska
od2271 PLN
zKrakowa
od2740 PLN
zWarszawy
od2936 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Pekinu są obecnie z Gdańska, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Pekinu w czerwcu zaczynają się od 2271 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Pekin, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 13 czerwiec 2024 r. Na powrót z Pekinu najlepiej wybrać 21 czerwiec 2024 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Pekin warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Pekinu w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi KLM, Air China i LOT. Tanie loty Polska Pekin są obecnie z Gdańska. Najtańsze połączenia lotnicze z Gdańska do Pekinu oferują linie: KLM.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Pekinu z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Pekinu. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Pekinu zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Chiny nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Pekin. Podane ceny są orientacyjne.
 
Polityczne, kulturalno-naukowe i gospodarcze centrum Chin, czyli Pekin, co roku odwiedzane jest przez rzesze turystów z całego świata. Co można robić w chińskiej stolicy?
 
Pekin to miejsce, w którym przeszłość spotyka się z teraźniejszością. Sporą część pobytu trzeba poświęcić na podążanie śladami historii. Grzechem byłoby nie zobaczyć słynnego Placu Niebiańskiego Spokoju – Tiananmen, dawnej rezydencji cesarskiej w Zakazanym Mieście czy Świątyni Nieba – Tiantan. Koniecznie zajrzyj także do tamtejszych placówek muzealnych, w których niezliczona liczba eksponatów przybliży Ci w sposób wielowymiarowy historię miasta, jak i całego państwa.
 
W trakcie pobytu szybko przekonasz się, że Pekin, to miasto pełne kontrastów. Północna stolica, choć pełna wielowiekowych zabytków, jest na wskroś nowoczesnym ośrodkiem. Kochasz zdobycze XXI wieku, a może wolisz dreszczyk emocji i podążanie śladami minionych epok? Niezależnie od tego, jakie są Twoje preferencje, Pekin to idealne miejsce dla Ciebie. Duch kosmopolityzmu zmieszany z tajemniczą poświatą okresu cesarzy sprawi, że w ogóle nie będziesz miał ochoty puszczać chińskiej stolicy.