Tanie loty do Helsinek z Polski

już od 527 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zWarszawy
od527 PLN
zKrakowa
od558 PLN
zGdańska
od612 PLN
zWrocławia
od719 PLN
zPoznania
od733 PLN
zKatowic
od1011 PLN
zRzeszowa
od1340 PLN
zLublin
od1343 PLN
zSzczecina
od1343 PLN
zBydgoszczy
od1385 PLN
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Helsinek są obecnie z Warszawy, Krakowa i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Helsinek w lutym zaczynają się od 527 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Helsinki, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 30 styczeń 2022 r. Na powrót z Helsinek najlepiej wybrać 24 luty 2022 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Helsinki warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Helsinek w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Norwegian, SAS, KLM, Lufthansa i LOT. Tanie loty Polska Helsinki są obecnie z Warszawy. Najtańsze połączenia lotnicze z Warszawy do Helsinek oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Helsinek z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Helsinek. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Helsinek zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Finlandia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Helsinki. Podane ceny są orientacyjne.
 
Jeśli myślisz, że państwo skandynawskie nie może w żaden sposób konkurować z krajem południowej Europy, jesteś w błędzie. Nieco mniej korzystną aurę wynagradza ono bowiem turystom całym morzem różnorodnych atrakcji. Takie właśnie są Helsinki. Przekonaj się sam.
 
Stolica Finlandii co roku odwiedzana jest przez tysiące turystów z całego świata. Co skłania podróżników do wyboru tego miejsca? Przede wszystkim mnogość rozmaitych możliwości spędzania wolnego czasu. Coś dla siebie znajdą tam z pewnością miłośnicy zwiedzania. Dzielnica Kruununhaka z budowlami, które pamiętają jeszcze XVI wiek, Senaatintori, czyli plac senacki otoczony klasycystycznymi budynkami czy twierdza Suomenlinna to tylko niektóre z historycznych pozostałości, jakie warto zobaczyć.
 
Podczas pobytu w Helsinkach koniecznie skorzystaj z tamtejszych rozrywek. Przyjemny wypoczynek w saunie czy nocne życie i rozgrzewające trunki bez wątpienia przypadną Ci do gustu. Wspominając fińską stolicę, nie można pominąć jej położenia. Usytuowanie nad Zatoką Fińską, czyni Helsinki wspaniałym ośrodkiem rekreacyjnym. Po odprężającym rejsie, wybierz się do jednej z tamtejszych restauracji i skosztuj lokalnych przysmaków z renifera.