Tanie loty do Kijowa z Polski

już od 99 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zKatowic
od99 PLN
zKrakowa
od187 PLN
zWarszawy
od221 PLN
zGdańska
od242 PLN
zPoznania
od242 PLN
zWrocławia
od395 PLN
zZielonej Góry
od571 PLN
zSzczecina
od672 PLN
zRzeszowa
od880 PLN
zBydgoszczy
Najtańsze loty do Kijowa są obecnie z Katowic, Krakowa i Warszawy.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Kijowa w sierpniu zaczynają się od 99 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Kijów, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 03 wrzesień 2021 r. Na powrót z Kijowa najlepiej wybrać 05 wrzesień 2021 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Kijów warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Kijowa w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Ryanair, Wizz Air i LOT. Tanie loty Polska Kijów są obecnie z Katowic. Najtańsze połączenia lotnicze z Katowic do Kijowa oferują linie: Ryanair.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Kijowa z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Kijowa. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Kijowa zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Ukraina nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Kijów. Podane ceny są orientacyjne.
 
Wielu odwiedzających Ukrainę koncentruje się na zwiedzeniu Lwowa oraz wypoczynku na Krymie. Często w wycieczkach całkiem niesłusznie pomija się stolicę. Kijów skrywa w swoim wnętrzu liczne zabytki oraz miejsca, których nie można przeoczyć. Położona u wybrzeża Dunaju Ławra Peczerska jest najważniejszą świątynią ukraińskiego prawosławia. Wspaniałe złocenia kopuł wieńczących cerkwie doskonale harmonizują z bogatymi zdobieniami elewacji. Całość kompleksu robi niesamowite wrażenie. Jednym z najważniejszych obiektów wchodzących w skład ławry jest pochodząca z XII, lecz przebudowana w XVII wieku cerkiew nadbramna. Jednak Kijów to nie tylko obiekty sakralne. Jednym z najciekawszych zakątków miasta jest ogród zoologiczny. Dawniej był on jednym z największych w radzieckim imperium. Przez cały rok na ponad 40 hektarach ogrodu można podziwiać przedstawicieli ponad 339 gatunków zwierząt z całego świata. Wizyta w ukraińskiej stolicy to również doskonała okazja do poznania miejscowej kuchni. W Kijowie wręcz nie wypada nie skosztować prawdziwego barszczu ukraińskiego z pampuchami popijanego najlepiej kwasem chlebowym.