Tanie loty do Turku z Polski

już od 1561 PLN

Wylot
Powrót
Sprawdź promocje na loty :
zPoznania
od1561 PLN
zGdańska
od1714 PLN
zBydgoszczy
zWrocławia
zZielonej Góry
Najtańsze loty do Turku są obecnie z Poznania i Gdańska.
 
Ceny tanich lotów z Polski do Turku w marcu zaczynają się od 1561 PLN za połączenie tam i z powrotem. Jest to oczywiście najniższa możliwa cena, dostępna tylko w wybranych datach. Na wybranej trasie Polska Turku, tanie loty możesz zarezerwować wybierając wylot 13 marzec 2024 r. Na powrót z Turku najlepiej wybrać 20 marzec 2024 r. Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę. Bilety lotnicze Polska Turku warto rezerwować jak najwcześniej.
 
Bilety z Polski do Turku w dobrej cenie można kupić wybierając loty liniami lotniczymi Lufthansa i SAS. Tanie loty Polska Turku są obecnie z Poznania. Najtańsze połączenia lotnicze z Poznania do Turku oferują linie: Lufthansa.
 
W naszym serwisie dane o połączeniach lotniczych zbierane są z wielu różnych systemów rezerwacyjnych. Umożliwia to wyszukanie połączenia lotniczego do Turku z dowolnego miasta lub kraju, bez konieczności szczegółowego określania lotniska wylotu i przylotu. Bluesky.pl to najlepsza wyszukiwarka tanich lotów z Polski do Turku. Pamiętaj, że oprócz połączeń do Turku zawsze warto sprawdzić czy bilety lotnicze Polska Finlandia nie będą tańsze, gdy wybierzesz inne lotnisko docelowe niż Turku. Podane ceny są orientacyjne.
 
Nie wszyscy należą do miłośników opalania się oraz ciepłych krajów. Amatorzy północnych krajów powinni rozważyć odwiedziny fińskiego Turku. Jest to jedno z typowych średnich miast Skandynawii. Zabytkowa zabudowa doskonale łączy się z nowoczesnymi biurowcami, tworząc nowoczesne miejsce z historycznym sercem. Największą atrakcją ośrodka jest pochodząca z XIII wieku twierdza. Ciężka bryła budowli doskonale wpisuje się w surowy krajobraz przyrody otaczającej miasto. Jednym z najbardziej malowniczych zakątków Turku są okolice koryta rzeki Aura. W całym mieście bardzo wyraźnie widoczne są wpływy kulturowe pobliskiej Szwecji. Szczególnie wyraźnie widać to w przypadku oferty kulturalnej. Znajdujący się w samym sercu zabytkowego centrum Teatr Szwedzki jest jednym z najważniejszych tego rodzaju miejsc w Turku. Prezentowane są tam głównie przedstawiania w językach szwedzkim oraz fińskim. Dobrym terminem na odwiedziny w południowej Finlandii jest przełom 30 kwietnia i 1 maja kiedy to odbywa się Noc Walpurgii. Wielkie skandynawskie święto jest okazją do przekonania się w jaki sposób potrafią świętować mieszkańcy północnej części Europy.