rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

18 cze 2021
20 cze 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 20. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Weekend w Nowym Jorku (City Break)

Światowa metropolia jaką jest Nowy Jork co roku przyciąga blisko 40 milionów zafascynowanych nią turystów. Żółte taksówki, imponujące drapacze chmur, nowoczesna architektura, ulice zawsze tętniące życiem nadają miastu kosmopolityczny charakter. Jednak Nowy Jork poszczycić się może również dużą liczbą parków – w mieście jest ich około 1700, a najbardziej znany jest Central Park.


Przez wiele lat miasto było stolicą filmu, dziś jest przede wszystkim stolicą mody i rajem dla zakupowiczów. Prawdziwą mekką jest dla nich słynna Fifth Avenue, wzdłuż której zlokalizowane są wszystkie najbardziej znane sklepy i butiki. Tłumy spotkać można zawsze w domu towarowym Macy’s, wiele interesujących sklepów jest również na południowym Manhattanie. Tylko w Nowym Jorku istnieje przy tym tak duże prawdopodobieństwo przypadkowego natknięcia się na celebrytów, którzy na miejsce zamieszkania chętnie wybierają właśnie to miasto. W Nowym Jorku odbywają się też liczne koncerty, m. in. w słynnym Madison Square Garden, wielu artystów wybiera nowojorskie studia nagrań do tworzenia swoich płyt.

City Break w Nowym Jorku – dlaczego warto?

Weekend w Nowym Jorku może okazać się więc ciekawym doświadczeniem, tym bardziej, że odległość z Europy nie wydaje się już tak przerażająca jak jeszcze kilkanaście lat temu. Podróż samolotem trwa około 8 godzin, jest to czas porównywalny z przelotem do wielu europejskich miast, jeśli połączenie jest z przesiadkami.

Hotel w Nowym Jorku, przelot do Nowego Jorku – gdzie szukać najlepszych ofert?

Dzięki naszemu serwisowi możesz szybko znaleźć oferty wyjazdu City Break w Nowym Jorku. Możesz również dowolnie wybrać termin wyjazdu i liczbę osób, które wezmą udział w wyprawie. Wystarczy, że wpiszesz w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” lotnisko startowe i daty wylotu oraz przylotu. Serwis bluesky.pl automatycznie znajdzie hotel w Nowym Jorku oraz inne hotele w okolicy i przelot do Nowego Jorku (lotniska w pobliżu Nowego Jorku). Możesz też wybrać inne miasto, w którym można spędzić niesamowity weekend.

, ,

Comments are closed.