Rezerwuj wygodnie. Podróżuj jak lubisz...

27 lut 2017
01 mar 2017
Dodaj następny pokój

Loty do Aberdeen

Aberdeen to dobre miejsce dla tych, którzy chcą mieć możliwość obcowania z kulturą i sztuką, ale również odpoczynku na świeżym powietrzu. W tym szkockim mieście z powodzeniem możemy zwiedzać muzea (np. Aberdeen Maritime Museum poświęcone historii Morza Północnego), galerie (Aberdeen Art Gallery) i uczestniczyć w różnorodnych festiwalach. Poza tym liczne powierzchnie zielone (parki, krajobrazy wiejskie, ogrody) zachęcają do spacerów, wycieczek pieszych czy rowerowych.

Kiedy do Aberdeen?

Pogoda w Aberdeen, podobnie jak w całej Wielkiej Brytanii, jest dość zmienna i nieprzewidywalna (nawet w ciągu jednego dnia), a największy wpływ ma na nią położenie miasta w pobliżu morza. Średnia roczna temperatura oscyluje w okolicach 8 stopni Celsjusza ze średnimi spadkami do 3 st. C w okresie zimowym i wzrostami do średnio 16 st. C latem.

Do Aberdeen najlepiej udać się między czerwcem a wrześniem, kiedy pogoda jest najładniejsza. Wtedy z powodzeniem skorzystamy ze wszystkich atrakcji oferowanych przez miasto, zarówno tych pod dachem, jak i na świeżym powietrzu.

Aberdeen loty – praktyczne informacje

Loty do Aberdeen z Polski obsługiwane są przez linie lotnicze: . Ceny lotów do Aberdeen z Polski wahają się od do PLN. Loty do Aberdeen są realizowane z takich miast jak . Jednak najtańsze połączenia są obecnie z lotnisk w miastach .

Przylot do Aberdeen

W Aberdeen jest jedno . Z Polski można dolecieć również na inne lotniska znajdujące się w pobliżu Aberdeen. Jednak cena i dostępność połączeń lotniczych na lotniska w pobliżu może się znacząco różnić od połączeń na lotnisko .


Pogoda - Wielka Brytania, Aberdeen

Dziś 28.02wt 01.03śr 02.03czw 03.03pt
Pochmurnie Lekki deszcz ze śniegiem Częściowe zachmurzenie

6°C 1°C

5°C 3°C

6°C 3°C

6°C -1°C

9°C 1°C
Wiatr 21 km/h Deszcz
0.1 mm
Wiatr 17 km/h Deszcz
1.6 mm
Wiatr 15 km/h Deszcz
0.0 mm
Wiatr 19 km/h Deszcz
1.0 mm
Wiatr 14 km/h Deszcz
0.1 mm

,

Comments are closed.