rezerwuj Przelot + Hotel w jednej, niskiej cenie

18 sty 2021
20 sty 2021
Dodaj następny pokój
Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że nasza infolinia jest czynna w godzinach od 9 do 15. Wszelkiego typu wątpliwości związane z rezerwacją i zwrotami prosimy kierować na adres: bok@bluesky.pl. Jeśli dana linia lotnicza odwołała przelot, to może Ci przysługiwać zwrot wartości zakupionego biletu lub voucher na podróż w innym terminie. Jednocześnie przypominamy, że warunki dotyczące zwrotów mogą się różnić w zależności od linii lotniczej i są obarczone długim okresem oczekiwania, a każda rezerwacja jest rozpatrywana indywidualnie oraz zgodnie z kolejnością zgłoszeń. Prosimy o zrozumienie i cierpliwość.

Gorące Plaże na Mauritiusie

Rajska wyspa, położona na ciepłych wodach Oceanu Indyjskiego. Długie, niekończące się biało-piaszczyste plaże, turkusowa woda, krystaliczne laguny, bujna roślinność, a przede wszystkim plantacje trzciny cukrowej – tak w skrócie można opisać tę magiczną wyspę.

Gorące Plaże na Mauritiusie – dla kogo?

Na całej jej powierzchni, zajmującej około 1865 km2, można znaleźć szeroki wachlarz eleganckich hoteli, położonych wśród tropikalnych gajów, owocowych drzew i krzewów z przyprawami.

Do najpopularniejszych aktywności na wyspie wśród turystów, oprócz plażowania, zalicza się oczywiście sport. Nurkowanie głębinowe oraz powierzchniowe, wędkarstwo na pełnym morzu z doświadczonymi miejscowymi rybakami, windsurfing czy golf. Wszystko to jest na miejscu do dyspozycji, wystarczy tylko mieć ochotę.

Klimat i egzotyczna kultura wyspy sprawia, że nie chce się stąd wyjeżdżać. Afrykańskie rytmy i tradycje, azjatycka kultura i indyjskie aromaty czynią to miejsce jeszcze bardziej wyjątkową i atrakcyjną bazą turystyczną dla podróżnych z całego świata.

Hotel na Mauritiusie, przelot na Mauritius. Jak w łatwy sposób znaleźć ofertę?

Dzięki naszemu serwisowi możesz teraz w prosty sposób znaleźć ofertę wyjazdu na Mauritius w dowolnym terminie dla kilku osób. Wystarczy, że w wyszukiwarce “Szukaj przelotu i hotelu” wpiszesz lotnisko startowe, podasz datę wylotu i datę przylotu. Serwis automatycznie znajdzie hotel na Mauritiusie i najbliższej okolicy oraz przelot na Mauritius (lotniska w pobliżu Mauritiusa).

, ,

Comments are closed.